Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.Ириуми                    C69ca9261c44a1b1 Ириуми - Ириуми                    A43c0d0f5c64e479 Соракаге Ириуми                    Cc70dff9d8815a2f Аней Ириуми                    96e376e498ab6544 Мейкю Ириуми                    46fa771f6e59d3f5 Дамарикому Ириуми                    37826b634cc022f2 Муракумо Ириуми                    772000775aed9e79 Ранпу-сато Ириуми                    4627470x

Latest topics

» Мисии
Ириуми                    EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Ириуми                    EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Ириуми                    EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Ириуми                    EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Ириуми                    EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Ириуми                    EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Ириуми                    EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Ириуми                    EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Ириуми                    EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


4 posters

    Ириуми

    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Ириуми

    Писане by Акарасу Чет Дек 29, 2011 9:04 am

    Тове е селото, принадлежащо към страната на вулканичната дейност[You must be registered and logged in to see this link.]

    Лидерът му се нарича Карюхоу каге (вулканична сянка)

    Тук, както сигурно и сами се досещате, често изригват вулкани


    в тази тема пишете, когато сте някъде из селото, без да уточнявате точно къде, ако се разхождате например или ако сте решили да си правите състезания като тези на Какаши и Гай pale



    Инфо: Това село е изградено в една бездна, разтворила се в земята след земетресение и вулканично изригване. Представлява дълга и дълбока падина, в чиито отвесни стени са издълбани къщите на нинджите, магазините и всичко останало. Селото се състои от много етажи от дъното на бездната към изхода от нея, най-долните етажи естествено са и най-мрачни и опасни, там живеят бедните и там се кроят опасни планове и се създават тайни. Бездната не е широка, затова всички домове и магазини от едната и от другата и страна са свързани помежду си с многобройни мостове, който още повече намаляват светлината. Долните етажи се осветяват с фенери или с електричество.(Тоест, не пишете, че отглеждате цветя в домовете си)
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Вто Яну 03, 2012 9:05 am

    „Отбор 8”- мислеше си Тобираши, докато напускаше сбирката на джонините при карюхокагето – „Хубаво число”.
    Един Учиха в отбора му беше предизвикателство. И колкото и да се навиваше да мисли за отбора си като за отбор, Тобираши мислеше само за Учиха. За този клан, който предизвикваше толкова много неприятности на селото със своите вътрешни борби за сила и убийства. Тобираши не беше впечатлен от идеята да обучи един бъдещ убиец и отмъстител. Не беше вдъхновен от възможността да се постарае да го обучи така, че той да не стане престъпник накрая. Той, Учиха Хино.
    Тобираши дълго блъска главата си, влачейки се по дългите терасовидни улици на селото, докато най-после се сети, колко тежко щеше да е на съотборника на Учиха да се съревновава с него. А обучението представляваше точно това – съперничество между двама шиноби, които щяха да бъдат едновременно врагове и приятели. Трябваше да бъдат. Всъщност нямаше нищо необичайно в това нинджите да поемат по престъпническия път накрая.Традициите на шиноби бяха такива, че не се стремяха към мир и разбирателство, а към свобода. Свобода да мразиш или да обичаш и да умреш затова. Стига да си полезен на селото си...
    „Джун Канаме” – каза си Тобираши, спомняйки си най—после името на втория си ученик. Име, което не му говореше нищо, освен, че му се струваше, че това беше мъжко име, а той беше убеден, че ставаше дума за момиче. Да, със сигурност за момиче. Отлична във всичко, с което се беше захванала досега. Във всичко, което и бяха наложили да научи в академията и да направи. Но вероятно не беше способна на повече от това.
    - Денят беше дълъг – каза Тобираши на бармана и веднага получи чаша саке. Тук всички познаваха това шиноби добре и знаеха от собствените му истории, че неговите дни все се оказваха дълги и винаги завършваха в саке бара.
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Сря Яну 04, 2012 1:01 pm

    - Защо ме следите? – попита тя и се опули нaсреща му, обръщайки се рязко и внезпнo. Той беше на няколко метра от нея, дъвчеше някакъв сандвич и въобще – беше един тип от цялата маса хора, която се влачеше по дългата тераса. Но тя говореше точно не него. И той се стресна и се издаде.
    „Как ме усети?” – искаше да попита, но по-добре да не го правеше. Не и точно сега. Но поне вече беше напълно убеден, че тя не беше чак толкова обикновена, колкото всички казваха...

    ***

    - Хей, ти! – кресна едно момче към Джун, която стоеше изправена на ръба на един мост и гледаше обедното зимно слънце да се влачи по цялата дължина, очертавана от ръбовете на бездната някъде високо над мястото, където се беше изправила тя сега...
    Тя се засили да слезе и да го поздрави, но тъкмо тогава се появиха и другите от бандата и я наобиколиха. Тези не ѝ бяха приятели, може би някой ден щяха да бъдат, но не сега. Сега още не бяха достатъчно пораснали.
    - Какво зяпаш? – каза ѝ водачът на глутницата. – Отметни си косата!
    Джун се подчини и прибра косата си, която обикновено падаше над лицето ѝ, зад ухото.
    - Видяхте ли? – каза момчето. – Тя е изрод!
    Всички креснаха и се захилиха вкупом. В жълтото око на Джун проблесна искра. Синьото ѝ око остана хладно и спокойно. Една ръка се протегна към стъпалата ѝ, за да я събори и да я бутне през парапета на моста. Но изведнъж и внезапно ръката се отклони и фрасна главатаря на бандата право в лицето. Мелето започна, но Джун нямаше какво повече да прави тук. Беше направила достатъчно... Тя скочи назад, но овисна във въздуха и успя да слезе на моста по-долу. Погледна пръстите си и си каза:”За малко...този номер никога не действа добре”. Тя реши да се разкара по-бързо оттам, преди да са се сетили да я подгонят. Но явно вече я следяха...
    - Защо ме следите? – попита тя и се опули насреща му, обръщайки се рязко и внезaпно...

    ***

    - Аз!? Не те следя! – заоправдава се Тобираши, мънкайки и плюейки хапката, заседнала в гърлото му от изненадата. – Аз ... те търсих... точно така! Защото....защото аз съм новият ти сенсей и ти си новата ми ученичка...
    Той се задъха от толкова много приказки, а тя явно не искаше да говори. Май и тя беше изненадана от него. Но не беше никак впечатлена...

    ***

    „Канаме Джун” – мислеше си Макото Тобираши. Тъй като нямаше как да ходи в квартала на Учиха, който и без това беше забuтан в най-тъмните и мрачни части на селото, Тобираши реши да намери Джун. И да я опознае. Отдалеч.
    „Да видим, да видим”, мислеше си той. „Много странно...” Тобираши може да беше ”забавен”, но беше и джонин, беше научен да разгадава противниците си, доколкото беше възможно. Но и Джун сякаш не се стараеше да се прикрива. Но тогава защо никой не беше забелязал досега, че тя все пак има умения? Нима никой не се е вгледал?


    ***
    - Чакра нишки – каза Тобираши, след като купи на Джун сандвич, а и още един за себе си, след като беше изплюл половината от първия си сандвич. – Това е ... уникално умение...
    - Родом съм от селото, скрито в Небесната сянка – обясни Джун и млъкна... какво можеше да каже... оплиташе се в истините за себе си... беше родом от онова село, но и не беше.... как можеше да го обясни? Нямаше да е лесно да бъде разбрана, вече беше беше пробвала да казва истината и не се получаваше...
    - Е, все пак ще имам интересен отбор – каза Тобираши доволно и започна да яде. Този мъж беше странен. Може би по-странен дори от самата Джун. Тя се зачуди какъв ли образ ще се окаже съотборникът ѝ.

    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Пет Яну 06, 2012 4:50 pm

    Празниците отминаха и Ируми отново потъна в тъмнина, ненарушавана от празнични светлини и веселия... Доколкото можеха те да съществуват в бездната. Пролетта настъпваше, макар и бавно, но тук тя можеше да се усети само на горните етажи. А там където се разполагаше Учиха кланът винаги беше тъмно и влажно. Мракът си беше вечен, тук там разцепван от фенери, упътващи нинджите поне малко. Въпреки че не бяха на дъното на бездната тук си беше достатъчно тъмно за да пострадаш.
    Хино се предвижваше бавно по етажите надолу. Трябваше да се прибере, поне за малко, за да се увери че сестра му я нямаше. Не че щеше да го търси... Плъзна вратата и влезе в тесния коридор. Стаите, издъбани в скалата, както обикновено бяха студени и неприветливи.Той се насочи към своята стая... поставена в дъното на този коридор. За да стигне до нея трябваше да премине покрай стаите на родителите му, вече празни и безполезни, просто заемащи място, които вечно щяха да му напомнят за тях и смъртта им... А може би нямаше да е завинаги? Хино вървеше напред взирайки се в тъмната врата пред него. Отвори я и се вмъкна в тясната стаичка. Запали един от фенерите по стените. Каменните стени сякаш искаха да притиснат и убият момчето. Само че нямаха тази мощ. Той се насочи към леглото си, хвърли се върху него, като зазяпа празния таван. Трябваше да се заеме със обучението си... Като Учиха вече би трябвало да е научил първите си техники, но тъй като нямаше баща, който да го научи... ами той все още беше на ниво академик. Той стисна юмруци. Защо всичко беше така тясно свързано със тези двамата, които той не помнеше!? Сякаш все още беше детето,което се нуждае от помощ за да живее... А може би беше така, само че дори и да имаше нужда от помощ нямаше от кой да я получи. Винаги беше сам срещу света и всички в него. Със сестра му не бяха близки, а и имаше ли как, когато се срещаха толкова рядко... Имаше един човек, душа, с който можеше да споделя - себе си. Обикновено това му беше достатъчно, но вече няколко пъти беше излизал от нерви... Трябваше да се успокои и да помисли какво може да направи, не да се самосъжалява. Отпусна се и вдиша от тежкия въздух. След това стана и забързано напусна дома си, като заскача нагоре по мостовете, свързващи двете страни на бездната.


    ПП: Next --> [You must be registered and logged in to see this link.]
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Пет Яну 06, 2012 7:45 pm

    продължение от [You must be registered and logged in to see this link.]

    Тобираши ги поведе нанякъде и той знаеше накъде, лутаха се по мостовете и каменните стълбища и ту слизаха на по-долни нива, ту се качваха нагоре... Джун хвърляше лоши погледи на Хино. Отсега и се искаше да го победи, понеже той очевидно се смяташе за много добър...като всеки Учиха... тя се сепна... защо и трябваше да се доказва? Да го побеждава? Можеше сега да избяга и да завладее света. Не, тя искаше друго. Не искаше да владее света сама.
    - Пристигнахме - каза уморено Тобираши и се пльосна на пейката на една тераса, осветена от два червени фенера. Децата останаха прави пред него, очаквайки той да им каже какво следва оттук нататък. Джун знаеше какво, вече го беше преживявала... Но не можеше да изтърси, че иска да бъде злодей, защото ....ъъъ....ами....защото вече е такава....Тя май се изчерви от старание да измисли какво да каже, преди да са я попитали, но.... Тобираши си имаше свои методи за разпитване и запознаване.
    - А, ето и поръчката ми - каза той и се надигна. Една жена му донесе саке. Децата се обърнаха и осъзнаха, че той ги беше довел пред някакъв публичен дом...
    - Трябваше да се досетя от фенерите - измърмори Джун и скръсти ръце.... Хино мълчеше. щеше ли да каже нещо въобще?
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Пет Яну 06, 2012 7:59 pm

    Децата и пияният им наставник дълго обикаляха, наистина дълго. Накрая генините се спряха прави пред учителя си, който само след минута получи още саке... Хино не го гледаше. Не гледаше и момичето. Погледът му беше отесен някъде в отсрещните тераси, не се спираше на точно определено място. Въпреки че избягваше контакт със очите на другите... чувстваше че поне един ифт го наблюдават отвреме навреме... Никой не проговаряше...
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 10:21 am

    Той изпиваше вече втора чаша, а те мълчаха, слушайки някаква история за любовните му похождения, която може би трябваше да ги вдъхнови..."Любовта е нещо, за което си струва да се бориш..." - мънкаше Тобираши и все повече се отпускаше на пейката...
    - Пълни глупости! - не издържа Джун и се обади. - Любов... моля ви се...
    Тя сякаш имаше да каже и още неща но си замълча, не можеше да казва всичко, щеше да е странно, на сегашната и възраст... Тя се завъртя, за да си тръгне, но после се обърна и добави - "Ще ви чакам утре по изгрев на мястото за тренировки".
    - По изгрев?- измърмори Тобираши. - Много е рано...
    Джун не му обърна внимание. Тя тръгна. А ако Учихата имаше малко самоуважение, и той щеше да тръгне сега.
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 10:27 am

    Времето минаваше, чашката се празнеше и пълнеше отново и отново. Учиха както преди не проговаряше, нито поглеждаше някой. Сенсеят им разправяше за собствения си живот, как за любовта си струвало да се бориш... Но Учиха вече се беше отказал от тази битка. Беше се отказал да търси подкрепа и любов от който и да е, беше осъзнал че това е просто загуба на време. За разлика от него съотборничката му изрази мнението си на глас... Но спря без да се доизкаже, макар че явно имаше още какво да каже. Хино за първи път я погледна, но погледна гърба и - тя вече се отдалечаваше от него. Замисли се... Имаше ли смисъл да стои тук, насред пияници-женкари, вместо да тренира? Сега вече щеше да може да научи нещо ново, чакрата му беше стабилна. Затвори очи, завъртя се и последва момичето.
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 10:34 am

    - Сигурна съм, че обикновено е по-сериозен - каза Джун, тя знаеше, че Учихата е тръгнал след нея, дори без да се обръща, за да погледне. - Явно нещо не е наред в живота му точно в този момент... И сега си мисля, че явно има любовен проблем, което всъщност е и наш проблем...като негови ученици трябва да му помогнем, за да сме сигурни, че няма да седнe да се жалва на противниците ни по време на битка и да им каже, че е по-добре да го убият, защото няма за какво да живее, след като любимата му не го обича...
    Джун говореше много... наистина много...
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 10:41 am

    Хино се ухили, когато момичето започна да обяснява, че проблемът на учителя им е и техен проблем. Напротив, трудностите в живота на този... пийващ си старец, не можеха да се сравняват със това, което е преживял и продължава да преживява Хино. Той си имаше достатъчно проблеми, с които да се справя. Като този, че се очертава да се превърне в срам за целия клан Учиха ако не се стегне. А сенсеят му нямаше да му помогне много...
    - Не съм ентусиазиран... - Хино най-накрая проговори, тихо и някак мрачно, но... проговори
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 10:50 am

    Джун вече не издържа и се обърна, заставайки на пътя му. Тя гледаше този самонадеян и самовлюбен и само...заблуден...
    - А ентусиазиран ли си за една битка, а?! - кресна ядосано тя. Много мразеше да говори много, а думите и да не се чуват... Чакаше отговора му. Защо ли не го убиеше още сега? В главата и преминаха наведнъж стотици идеи за убийство... Тя имаше много и различни оръжия, с които можеше да го нарани. Можеше да го убие бързо, можеше да го направи безболезнено, можеше да го накара да се мъчи много, за да има шанс може би ядът да и мине и да го спаси... Но тя се овладя още сега.
    - И какво смяташ да правиш, ако мога да попитам? Да седиш и да го гледаш как пие... Може и ти да пропиеш, но на нищо няма да се научиш.
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 10:59 am

    - Бих могъл да науча много неща сам, както съм го правел до сега. Но ще загубя повече време. - Самодоволната усмивка се смъкна от лицето му, за да се замени с една сериозна права линия, изразяваща гнева на Хино. Как смееше едно момиченце да го предизвиква? Очите му се отвориха преди косата и да падне върху окото и. Жълото и остана открито... През главата му мина образът и само преди миг. Другото и око беше синьо. Чертата се изви в усмивка, а в очите му проблесна подигравка. - Ти си такава каквато всички казват... Ти си пълен изрод.
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 11:08 am

    - Ами...така си е - каза Джун и направи някаква невинна физиономия. - Но това само помага, когато искам да сритам нечий задник.
    Тя потъна в спомени за всички "задници", които беше сритвала в лицата.... Хубави времена...много дълги времена... И Джун усещаше и знаеше, че и предстоят още много такива моменти, понеже тя не умираше, прераждаше се. Можеше да бъде по-незабележима, но тя държеше на това във всеки свой живот да бъде .... изрод.
    - Е, какво стана? Ще се бием ли или не?
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 11:10 am

    - Сигурна ли си? - Хино се ухили още по-широко... Имаше странния начин понякога, даже често, да отговаря на въпрос със въпрос. Но знаеше че беше забавно и не искаше да се отучва.
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 11:15 am

    - Не...по дяволите - каза тя ядосана на себе си. - Повече искам да проследим Тобираши...
    Тя се замисли...
    - Но ако трябва да те набия, за да те накарам да дойдеш, ще го направя.
    Тя се учудваше на себе си, че още не беше тръгнала сама да върши каквото искаше, а се занимаваше с някакъв си Учиха, след като знаеше, че тези хора бяха скучни по природа. В жълтото и око пребяга искра. Синьото и око остана спокойно.
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 11:22 am

    - Да го следим? Това значи да го гледаме как 12 часа пие, 11 се закача с разните му... жени и 1 как се полюшва наляво надясно за да стигне тренировъчните площадки... Няма да стане. Имам си работа по-ползотворна от... това. Сега ме набий. - Хино едва не се засмя при тази мисъл. Нямаше намерение да се захваща със сериозна битка, не и с нея. Тя само можеше да опитва да го нападне...
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Съб Яну 07, 2012 11:57 am

    Джун не можеше да знае дали Хино имаше развит шаринган и доколко можеше да го използва, но при нея номерът с генджуцуто нямаше да мине, тя можеше да скрива съзнанието си, да го измества. Можеше да го гледа в очите, но всъщност да гледа гърба и задника, който щеше да срита. Тя направи знак за съсредоточаване с лявата си ръка, а с дясната измъкна един свитък от чантичката си....
    - Я спрете! - намеси се Тобираши и полюшквайки се се засили към тях и изяде шута, предназначен за задника на учихата.
    - Ау! - изкрещя той, отрезвен от удара. - Как?....
    Куклата, призована зад него вдигна рамене. Джун също. Тя побърза да скрие произведението си обратно в свитъка. И през цялото време не беше помръднала ръката си....
    - Не, никакви битки днес - каза Тобираши. - Днес ще се състезавате.
    Хлапетата го изгледаха невярващо и си представиха как се състезават да му донесат чаша саке, без да го излеят. Тази мисъл ги уплаши....
    - Че каква е разликата? - попита Джун.
    - Голяма - каза сенсеят. - Сега си прибери пипалата и тръгвай. И ти, Хино, отиваме към морето.
    - Риба ли ще ловим? - попита Джун.
    - Не - каза Тобираши и се захили. - Ще ви заровя в пясъка и ще видим кой ще се измъкне първи… Шегувам се – каза той, - исках да ви видя физиономиите... но не видях да схващате шегата ми...май нямаше много чувство за хумор, а? Добре – каза той, осъзнавайки, че си говори сам. – Искате да се биете, не може да се биете тук и да показвате на някои от бъдещите си опоненти своите техники. Да отидем на мястото за тренировки. Искам да видя как използвате оръжия.
    - Че това е лесно – каза Джун. – Оръжията са ми специалност.
    Тя каза това и се сети, че не може да използва своите оръжия, те бяха подготвени за истински битки, не за тренировки. „ По дяволите”, каза си тя....сега щеше да се унижи....
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Съб Яну 07, 2012 12:06 pm

    Хино не беше помръднал нито преди, нито след изпълнението на момичето и сенея му. Но куклата... Той не очакваше точно това... Учителят заяви че ще тренират на морето, което предизвика в тях какви ли не мисли и тренировки... Той можеше да измисли... много неща. Заливът се намираше далечко от селото, или поне от сегашното им местоположение. Ируми беше дълго с километри и за да го напуснат нинджите трябваше да повървят малко, което щеше да е трудно за учителя им.

    ПП: Next --> [You must be registered and logged in to see this link.]
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Пет Фев 10, 2012 11:44 am

    Продължение от - [You must be registered and logged in to see this link.]


    Беше лесно да се каже – сега ще проследим Тобираши и ще разберем всичко за него. Но беше трудно да се направи. Хино не беше особено ентусиазиран, а Джун беше – прекалено ентусиазирана. Лятото си отиваше, а те не бяха свършили нищо. Изпитът наближаваше.... Чуунинският изпит. Джун не беше имала по-лош учител досега. Тя се провеси с главата надолу през моста, който минаваше над заведението, където се предполагаше, че се е забил Тобираши...
    - Няма го месеци наред – каза Хино. – Може да е на секретна мисия...

    Много философстваше... Джун надникна през прозорците. Навън беше толкова мрачно, макар че все още беше ден, нямаше да я видят. Но и тя никъде не видя Тобираши. Но пък заведението се разпростираше навътре в скалата, имаше... скрити стаи. Така беше чувала Джун... Само си хабеше чакрата, за да се задържи по долната страна на моста. Върна се гори при Хино и му заяви:
    - Ще влезем вътре и да, знам, че вътре не пускат деца, ще се вмъкнем с помощта на хенге но джуцу. Ти ще си Тобираши.
    - Кааак така? – протестира Хино. – Защо?
    - За да те помислят за него и междувременно аз да разпитам за теб... сложно е, няма да разбереш, просто ще влезеш вътре и ще седнеш някъде...
    - А, не! Веднага ще ми се лепнат ...жени... искаш от мен да наруша законите на шинобито...
    - Не е нарушение, ако те дойдат при теб, а ти нищо не правиш...
    - Не- заяви момчето.
    - Добре тогава, аз ще съм Тобираши, а ти ще влезеш като жена и ще разпиташ – отвърна Джун.
    - Защо трябва да го правим? – измънка Хино, но беше ясно, че вече се е съгласил на откачния ѝ план. – Добре, аз ще съм Тобираши.
    - Чудесно – каза Джун и се усмихна доволна. – Защото моята трансформация е ужасна.
    Казвайки това, тя направи хенгето и се превърна в някакво по-възрастно копие на самата себе си, което накара Хино да се стресне и да направи няколко крачки назад, защото му се струваше, че ако остане толкова близо до тази жена, ще умре... Да, хенгето ѝ беше ужасно... Тя можеше да се трансформира само в подобия на себе си. А в момента беше едно доста добро копие на някоя от онези жени, които се мотаеха, тоест работеха в заведението...

    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Пет Фев 10, 2012 11:58 am

    Пред Хино имаше две възможности. Нито една нямаше да го измъкне от ситуацията, в която се намираше, но да се превърне в човек от неговия пол щеше да е по-лесно... Трудното беше да се държи като него. До сега Тобираши винаги беше весел и пиян... Не му пукаше за нинджа законите, той променяше законите така че да му е удобно, но след като трябваше да влезе в бар и да наруши два от тях... Беше готов да ги приеме. След като се разбра обаче, че другия вариант е да се трансформира в жена отговорът стана ясен. Джун се трансформира в... нещо, което приличаше на нея. Беше време и той да стане... Тобираши.
    - Аз... ъъъъъ... – Хино се размрънка докато правеше знаците, но когато беше готов се замисли как точно изглеждаше учителят му.
    - Не обещавам че ще стане нещо – Щеше му се да не беше обещал, че ще направи това... Трансформира се, незнайно колко точно...
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Нед Фев 12, 2012 4:58 pm

    - Ставаш - каза му Джун и не го погледна повече. - Влизаш вътре и сядаш някъде, ако трябва, прави се на уморен и дреми, аз ще се ослушвам.
    Тя го хвана под ръка и въпреки, че той се дърпаше, го завлече вътре. Беше задимено и лежерно. От някакъв стар касетофон се носеха приспивни песни. Мисията изведнъж започна да изглежда изпълнима... Нима това беше мисия. Джун заряза Хино в едно сапаре, но присъствието им вече беше забелязано. Старите приятелки на Тобираши веднага дотърчаха да се умилкват в него. "Къде се губиш?", "Не сме те виждали отдавна", "Не ни плаши така, обаждай се"... Хино се чудеше какво да прави, а Джун си мислеше... "Щом Тобираши не беше идвал тук дълго, тогава къде беше... по дяволите"...
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Пон Фев 13, 2012 3:14 pm

    - Съжалявам приятели, имах... ъъъъ, такова... мисия - Не можеше да седи повече така, трябваше да завърже разговор... Само че нито знаеше с кого говори, нито какво точно прави... Не поглеждаше Джун директно, просто докато въртеше глава я мерваше с поглед.
    - Е? Какво се случи този път? - заразпитваха жените около него. Как да реагира ли? Не си беше поемал въздух от няколко минути...
    - Ааа, беше забавно, съвсем просто...
    Всички го гледаха странно, като паднал от небето. Може би правеше нещо нередно? Естествено, беше се заврял в някакъв бар за да разучи сенсея си...
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Сря Фев 15, 2012 11:49 am

    ... Трябваше да го намерят...
    - Ти май си нова - каза ѝ някаква друга жена, видяла конкуренция...
    - Стара съм - каза Джун, която беше потънала в своите мисли.
    - Тук не е място за всякакви... ходи другаде - настоя онази, - ти не работиш тук, щях да те знам.
    - Не съм дошла по работа - отвърна Джун, макар че...
    - Дойдох заради Тоби.
    - Тобираши? Какво общо имаш ти с него?
    - Каквото и вие - каза Джун, макар че...
    - Е, нареди се на опашката - предупреди я жената, - но да знаеш, че той е тежък случай.
    - Забелязала съм, че е. Но защо?
    - Как защо? Легенда е - Някакво момиче го победило. Казват, че той я оставил да победи, защото уважава жените, но... ако беше така, не трябваше ли той да е доволен от себе си, а не да е... така отчаян...
    - Ами - помъчи се да каже нещо Джун, но млъкна, макар че... макар че можеше да каже, да разкаже нещо...

    Спомни си всичко, всичко за онази битка, в която Тобираши беше изгубил. Беше изгубил от тогавашната учителка на Джун, която Джун уби по-късно.
    Тя остана без думи и без реакции. Ами ако Тобираши я беше познал, ако я беше познал... Макар че Джун Канаме беше родена такава, че да прилича на истинската и отдавна изгубена Мирай, затова Мирай беше избрала именно това тяло. Тя не беше познала Тобираши, но той беше толкова променен. Десет години по-рано той беше съвсем друг. Съвсем сериозен и незабавен. Съвсем жив, а не меланхоличен... Каквото и да го беше променило по такъв начин, то нямаше нищо общо с онази битка, или поне не със загубата. Губеха си времето тук. Тайната на Тобираши беше скрита другаде, не в легендите за накърненото му самочувствие.
    Джун направи няколко крачки към вратата и кимна към Хино, за да го подсети, че не е нужно да се мъчи повече. Трябваше да се махат.
    Учиха Хино
    Учиха Хино
    Модератор
    Модератор


    Age : 25
    Местожителство : Пловдив
    Points : 113
    Брой мнения : 92
    Reputation : 15
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми
    Пари : 300

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Учиха Хино Нед Фев 19, 2012 2:20 pm

    - Ъххх... - въздъхна Хино след като излезе от бара. Поизтупа се сякаш се беше овъргалял в прахта и докато бършеше насълзените си от цигарения дим очи попита Джун - Кажи поме излезе ли нещо от всичко това?
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Акарасу Нед Фев 19, 2012 2:30 pm

    - Горе долу - отвръна тя, вече заела обичайния си вид на нацупено момиченце. Двамата отскочиха и се отдалечиха набързо от бара, преди някой да ги беше разкрил, макар че, когато Тобираши се появеше, щеше да разбере, че някой се беше представял за него, щеше да разследва.. Щеше ли? Тобираши не изглеждаше като човек, който обича да разравя неща, които само биха усложнили живота, неговия и на другите..
    - Трябва да отидем до дома му - каза Джун, а Хино трябваше да се примири с това, че мисията им едва сега започваше.

    Sponsored content


    Ириуми                    Empty Re: Ириуми

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Мар 19, 2024 11:40 am