Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.Работилницата C69ca9261c44a1b1 Ириуми - Работилницата A43c0d0f5c64e479 Соракаге Работилницата Cc70dff9d8815a2f Аней Работилницата 96e376e498ab6544 Мейкю Работилницата 46fa771f6e59d3f5 Дамарикому Работилницата 37826b634cc022f2 Муракумо Работилницата 772000775aed9e79 Ранпу-сато Работилницата 4627470x

Latest topics

» Мисии
Работилницата EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Работилницата EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Работилницата EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Работилницата EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Работилницата EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Работилницата EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Работилницата EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Работилницата EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Работилницата EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


    Работилницата

    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Работилницата

    Писане by Саске Пон Юли 30, 2012 9:43 pm

    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Това беше една работилница. Едва ли беше нещо кой знае какво, но все пак вътре имаше много интересни, а и някои невероятни оръжия. Там работеше един старец. Той беше сам. Беше сам, не защото нямаше кой да се заинтересува от неговата табта, а защото той не допускаше никого до себе си. Не се знаеше защо отказваше помощта на кандидатите, а в замяна да ги обучаваше на занаята... Явно бе просто един странен егоистичен старец. Макар и да работеше сам за себе си, неговото име бе доста известно.... поне сред по - сериозните колекционери на добри оръжия. Кейсетсу..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Пон Юли 30, 2012 10:14 pm

    Една сутрин Учихата се събуди, отиде сънен до кухнята, и започна да се храни. Докато се хранеше обмисляше нещо. Не след дълго свърши със закуската. Беше решено, щеше да го направи. Трябваше да внимава, можеше нещата да излязат извън контрол, докато тренираше. Затова младия чуунин реши да вземе мерки. Хлапака отиде в стаята си и стегна набързо раницата си, като сложи най - необходимите неща. Направи няколко крачки към вратата, но се спря. Обърна погледа си към нощното си шкафче... върху него лежеше една от книгите му за техники. Той реши да я вземе с него и я прибра в чантата. Саске излезе от селото и започна да скача от дърво на дърво през гората. Младежа наближи едно малко търговско селище. След поредния скок, от последното в гората дърво, Учихата влезе в селцето. Трябваше да се слее с тълпата, все пак не се знаеше какви опасности можеха да се крият тук. Обикаляше улиците и изведнъж видя един магазин за оръжия. Заради страстта си към оръжията, Саске реши да влезе и да разгледа. Разглеждането му доскуча и тъкмо, когато се обърна към изхода с периферното си зрение видя един меч, който грабна погледа му.
    - Извинявай, оджийсан, какъв е този меч ?!
    - Разбира се, младежо, седни тук, ще ти разкажа набързо... Този меч се казва " Райха" ... - старецът обесняваше на Саске задълбочено и с подробности, а младежа с интерес слушаше и попиваше всяка негова дума.
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    На пръв поглед това бе най - обикновена катана. Всъщност това не е точно така. Говори се, че мечът някога е бил изработен от ковача, който е направил мечовете, наречени " Киба ", които принадлежали на един от членовете на седемте нинджа мечоносци. Райха притежавал способности до същ като тези на двата легендарни меча, които така и не се знае къде са.
    - Да не би, Вие да сте изработил мечовете " Киба" ?! Чувал съм слухове за тях...
    - Точно така, младежо, аз бях този, който ги изработи по поръчка и реших да направя друг меч, който да има по - големи възможности от предните два... Това е той - Райха !
    Чувайки всичко това, Саске съвсем се влюби в този меч и го пожела още повече... - Старче, колко струва този меч ?!
    - Ами, хлапе, не знам дали ще можеш да си го позволиш ?! - 5000 руо...
    - Леле, наистина са много... Ако имаше някакъв начин да го заслужа....
    - Е, не е като да няма. Сещам се за един начин!
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Съб Авг 04, 2012 12:40 am

    - Уморих се, дали да не си почина ?!
    - Хайде, хайде, ако не мрънкаше през последните десет минути, досега щеше да си готов.
    - Но, Кейсетсу но джийчан...
    - Продължавай, хлапе... - старецът не спираше да смъмря младежа - хайде, подът няма да се измие сам, а и те чака тоалетната. - За пръв път старецът реши да се довери някому. Понеже младият Учиха нямаше достатъчно пари, за да изплати мечът, който така силно искаше, той стана чирак на ковача. Но, когато прие идеята на дядката, той не си представяше, че ще чисти тоалетната, прозорците, пода, или цялата работилница. Не си представяше, че ще чисти. Но понякога нещата не се развиват по план. - .... хайде де, по - силно, търкай по - силно... !!! / докато търкаше пода, Саске се досети за една идея / - Саске - кун, защо спря ?! - Чунинът направи символ и се появиха десетина клонинга. / Е, поне мога да си помогна до някъде / Хлапака разпредели задачите из между клонингите и продължи да търка пода. Един клекна и започна да му помага с почистването. Други двама започнаха да чистят прозорците, още двама изчистиха тоалетната, поредните двама изчистиха наковалнята и работното място, останалите трима почистиха рафтовете и подредиха стоките. Цялата работилница блесна, момчето направи символ и освободи техниката. Клонингите се изпариха.
    - Хлапе, дръж !
    - Дядо, това е ...
    - Рано или късно, ти ще го заработиш и заслужиш, трябва да се научиш да боравиш с него...
    Саксе беше изненадан, че толкова бързо получи това, което толкова силно искаше. Но разбра, че всъщност му предстои още много работа, за да го получи наистина - не просто самия меч, а уменията да борави с него. Двамата започнаха да се дуелират, те тренираха, а старецът показваше на чуунина как да борави с избрания от него меч. Шинобито се досети, че няма да му е лесно да запомни тези движения и затова активира шарингана си, той щеше да му помогне по - лесно да се справи с тренировката... Върху лицето на старецът се показа една малка и леко самодоволна усмивка..
    - Значи си от клана Учиха, за мен е чест да обучавам някого от този могъщ клан.
    - Благодаря Ви, за милите думи, а сега нека да продължим.
    - Разбира се.
    Двамата тренираха в продължение на час - два, докато не дойде човек, който направи поръчка... Потомъкът на легендарния клан се по нацупи малко, но веднага се усмихна и се приготви за работа, в случай, че трябваше да помогне с нещо...
    - Саске, ела, трябва да ми помогнеш....!
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Нед Авг 12, 2012 8:12 pm


    Кейсетсу застана зад работното място. Клиентът, който преди малко бе дошъл, беше оставил рисунка в оразмерен вид. Тя бе красива, мечът, който бе нарисуван бе красив. Макар и да нямаше , кой знае колко, изтънчен вкус нито пък разбираше - Саске хареса меча само от едно съзряване на картината. " Красив е !!!" - той не можа да се сдържи и да не изрази изумлението си от оръжието. " Да, хлапе, красив е, трябва да се постараем, нали ?! ". Старецът се обърна към момчето и се усмихна. Катаната трябваше да е готова до три дни. Трябваше да се залавят за работа. Дядото се наведе и изкара голямо парче неръждаема стомана, от която започна да излива меча. Чуунина беше изненадан с каква прецизност стареца оформяше всеки детайл от острието. Очевидно старецът бързаше. Първия ден свърши. Започна втория и още сутринта мечът бе завършен. Учихата не можеше да му се нагледа. Оръжието бе едно от най - красивите, които беше виждало момчето. С дръжката и острието оръжието изглеждаше перфектно... както на снимката... [You must be registered and logged in to see this image.] Не беше ли перфектен ?!


    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Пон Авг 13, 2012 12:52 pm

    " Стига си го гледал, купувача ще дойде утре, а ние за това време имаме да вършим работа". Старецът се усмихна на момчето. " Аа, да ! ". Бяха нужни няколко секунди на момчето, за да разбере за каква работа говореше старецът - тренировката... Шинобито взе любимия меч, който трябваше да заслужи в рамките на месец, и отидоха зад работилницата. Те загряха набързо и преминаха към по - сериозните неща, за да не губят време - техники с меч. " Саске, вложи малко чакра в меча... после започни да я оформяш внимателно, за да добие острота и тънкост. Така светкавичната чакра ще срязва почти всичко." . Момчето, без да говори излишно, се съсредоточи върху възложената му задача. Беше трудно да направиш чакра острието остро и тънко, но трябваше да се справи. В ума си той създаваше образ на острието, но не ставаше току така, чакрата стоеше почти безформена. Учихата опитваше и опитваше, но нямаше почти никакъв напредък. Деня беше пред своя край. " Ей, старче, къде са парите ?! " - бяха дошли двама грамадни мъже, които изнудваха Кейсетсу, а той явно не се противеше, отиде зад плота и започна да изкарва пари малко по малко. " Ей, вие, за какви се мислите ?! Как може да го заплашвате ?! ". Двете горили се завъртяха глава към чуунина, но не му обърнаха внимание.. " Зададох ви въпрос ! " Двамата пратеници не се сдържаха и с повишен тон предупредиха момчето - " Хлапе, не се меси! " Дядото, притеснен за чирака си също го посъветва - " Саске - кун, стон настрана! " , но Учихата не издържа и ги помоли да излязат навън, за да се разберат. По - високият посегна към шинобито, но младежът успя да блокира удара му, като го преметна и бандита се сгромоляса зад нинджата. Другия изнудвач извади големия си меч, но активирайки шарингана си, Саске успя да реагира, като изкара Райха от калъфа му. Сабята на гиганта беше срязана на две от светкавичната чакра на момчето, която течеше по меча. Явно бе усвоил тази техника. Чуунинът се зарадва, че усвои техниката и че ще може да тренира нещо друго - на по - голямо ниво, и самодоволно се усмихна ( сякаш очакваше това от себе си ) . Държейки дръжката и половината си меч, бандитът се бе вцепенил от страх, очите му трепереха, както и говорът му - " Пощади ни, не ни убивай.. " Беше странно, че такива огромни тридесет годишни мъже, хленчеха пред шестнадесет годишно хлапе. " Взимай другия и се махайте ! ". Уплашеният рекетьор взе другаря си и си тръгнаха с пълна скорост. " Саске - кун, беше невероятно, ти усвои техниката.. "- възкликна старецът, все още не дошъл на себе си. - " Ще продължа да те тренирам, но има ли нещо, което мога да направя за теб ?! " . Момчето се учуди, но след като се замисли каза.. - " Ами може, например да ми изковеш още някакво оръжие, притежаващо специални способности като мечовете на седемте мечоносеца... " Старецът без да се замисли се усмихна и отговори - " Разбира се, а сега да продължаваме с тренировките " Учихата се зарадва много като чу това.. " Да, сър !! " . Те продължиха да тренират....
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Вто Авг 14, 2012 8:58 pm

    Беше нощ. Хладният вятър бавно и нежно подухваше младежа, който бе излязъл на верандата. Той беше насочил погледа си към небето - и по- точно към звездите. Не беше го правил отдавна, но изкара кутия с цигари и запали една. След кат вдиша димът от цигарата, той се почувства някак си успокоен, сякаш нещо го притесняваше, но не знаеше какво е. Беше забравил това удоволствие, което изпита току що. Минаваха много мисли в главата на Учихата, докато се взираше в звездите. От време на време забелязваше как по някоя птица прелиташе в небето. Две седмици. Бяха изминали две седмици, от както чиракуваше на стареца. За тези седмици, Саске усвои някои техники, а и подобри някои свои качества. Изковаха сума ти мечове и оръжия, изпълниха сума ти поръчки и припечелиха повече, отколкото когато старецът работеше сам. Беше учудващо как за толкова малък период бе научил толкова. Момчето мислеше какво щеше да прави, как щеше да живее живота си. Цигарата бе на привършване и той я хвърли, колкото до плановете, които обмисляше - някой друг път...
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Сря Авг 15, 2012 11:02 am

    Сутринта - хладна, слънчева и спокойна. Тя беше в ранните си часове. Ветрецът внимателно галеше клоните на дърветата, листата им шумоляха, птичките спокойно си седяха върху тях. Този вятър, така хладен и релаксиращ, навлезе неканено през прозореца на стаята, в която спеше младия и неопитен чирак. Той цяла нощ се пробуждаше, макар и тя да беше хладна и унасяща, подходяща за един хубав и здрав сън. Нежния ветрец го събуди, Саске се нуждаеше от този сън, но навярно майстора вече бе станал. Трябваше да стане и да му помогне, те имаха нова поръчка, скъпа поръчка от мъж, изглеждащ много добре, с дълга, черна и вързана коса, черни очи, чисти и спретнати дрехи, но имащ дузина белези по тялото си. Младежа се чудеше с какво се занимава този странник, когато го видя за пръв път. Колкото и да беше любопитен, какво работеше не беше от значение, от значение беше да изпълнят поръчката, колкото се може по - бързо. Хлапето стана, облече дрехите си, които скоро трябваше да смени, поради разшитите конци на много места по тях, и отвори вратата на стаята. Прясна и вкусна миризма се разнесе, а когато чуунина я вдиша му се отвори апетита. Закуската ухаеше прекрасно. Преди старецът да се захване с този занаят е обикалял из страните, понеже се е застоявал в тях известно време, без да иска е научил най - различни рецепти. Беше направил пържени филийки, но сякаш те не бяха обикновени. Може би, бяха по - вкусни от обикновените. След като Учихата изяде една филийка, той облиза пръстите си... буквално. Не можа да им се насити. Все още не беше свикнал с превъзходните ястия на стареца. Като се нахрани, той излезе от малката кухничка и влезе в работилницата. " Добро утро, Саске - кун ! Наспа ли се ?! " - Кейсетсу вече бе започнал изработката на оръжията, но имаше време да говори с госта си. " О, значи си започнал, все пак добро утро ! Благодаря, че попита, но не спах добре, нещо ме притесняваше, но няма значение, да се захващаме за работа, нали, Кейсетсу но джийчан ?! " - вече разбуделия се чирак се усмихна на стареца и започна да му помага. Вече имаше известен опит в правенето на оръжията, но беше такъв човек, че се притесняваше да не обърка нещо, затова изявяваше желание само да му помага. Доста дълго време работиха и ето, че първият меч бе готов. Беше почти обяд. Слънцето се бе вдигнало високо, температурата се бе покачила - беше станало по - горещо, а животните гледаха да се крият предимно под сянката. Толкова бе горещо, че двамата работници започнаха да се потят. Е, те работеха в близост до пещта, но вече се потяха по - обилно. " Саске - кун, как мислиш, дали да не починем и да почакаме да се захлади ?! " - Ковачът вече не издържаше на жегата, виждайки това, Учихата се съгласи и те влязоха на хладно в къщурката. Решиха да се нахранят. Щяха да минат няколко часа, докато стане по - хладно, затова Саске реши да подремне и да навакса енергията си, отиде в стаята си, легна.... Навън беше пусто....

    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Чет Авг 16, 2012 1:12 pm

    " Почакай ! Почакай, кажи ми, защо ?! Уаши, почакай ! " - Сънят на младата Учиха беше странен, но същевременно - реален. Той говореше с брат си, който така ненавиждаше и мразеше, но изведнъж той тръгна да бяга. В съня си, чуунинът се намираше в гора, гъста гора, която бе обгърната в също така - гъста мъгла. Гонеше предателя, питайки го "защо "... Защо уби родителите им. Те двамата, заедно със семейството си, можеха да водят хубав, мирен и спокоен живот, без усложнения и други пречки. Дали ги беше убил от ненавист, или някой го бе подтикнал - никой не знаеше. Мъглата, с навлизането по - навътре в гората, ставаше все по - гъста и по - гъста. Постепенно Уаши се изгубваше от погледа на момчето... " Уашиии...!!! " - Шинобито крещеше, но явно не само в съня си. Кейсетсу чу бълнуването на Саске и отиде при него в стаята. " Саске - кун ?! Саске - кун ! " - чиракът се събуди и веднага се изправи.. " Саске - кун, какво има, ти крещеше на сън. Кошмар ?! " - току що осаферилия се чирак, не каза нищо, докато не осмисли зададения му въпрос, а после отговори - " Да, предполагам.. Да довършим меча. " - старецът и момчето станаха и се запътиха към работилницата. Пещта не беше изгаснала, още гореше. Това направи работата им по - лесна. Старецът започна с изливането на меча, а Саске излезе пред работилницата, за да запали цигара. Докато я пушеше, хлапето не спираше да мисли за съня си. За брат си. Изведнъж Учихата забеляза, че на улицата вече не е така пусто. Минаваха хора, животните се бяха показали, имаше котки, кучета, птици, които прехвърчаха. Вятърът отново бе хладен. Той леко подухваше Саске. Косата му се рошеше от този хладен полъх на вятъра, а цигарата му неусетно беше започнала да гори по - бързо. Вдиша от дима и отново се замисли. Ами, ако някой беше накарал брат му да убие родителите им ?! Не, според чуунина това беше невъзможно. Той загаси цигарата си, която неусетно бързо свърши. Чиракът влезе навътре, беше време да помогне за меча. Опита се да не мисли за него. За брат си. Учиха Уаши.... колкото и да го мразеше, някъде, дълбоко в сърцето си все още таеше поне капка обич към него...


    СЛЕДВА ОЩЕ ЕДНО ПРОДЪЛЖЕНИЕ xD
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Саске Вто Авг 21, 2012 8:35 am

    Вече залязващото слънце правеше следобеда хладен. По улиците минаваха хора, които бяха изморени, може би се прибираха от работа. Денят беше дълъг и тежък, не заради заниманията, които всички вършеха, те ги вършеха постоянно, бяха свикнали, беше тежък, защото жегата уморяваше хората двойно, дори тези, които седяха по къщите си. Макар и изморени, хората бяха облекчени. Деня привършваше, а те се прибираха при семействата си, щеше да прекарат и малко време с тях, принципно не можеха, вадейки хляба си на почти пълен работен ден, за да може да наранят любимите си хора. Минаваха дърводелци, цветари, магазинери, дори и общи работници, които изкарваха с най - голяма мъка прехраната си. По едно време през улицата мина мъж. Той, за разлика от останалите, бе свеж и отпочинал. Той се спря пред работилницата. Да, това беше мистериозният мъж, който беше ловец на глави, поне според Саске. Той бе дошъл за мечовете си. С безразлично изражение той посегна към вратата и я отвори. " Мечовете ми готови ли са, старче ?! " . Кейсетсу ги бе направил преди близо половин час, а в момента чиракът ги забърсваше с един парцал. " Да, готови са, господине, ето, заповядайте !" Старецът ги подаде на странника, а той му плати сумата, която не беше никак малка... С част от тези пари, те купиха храна и пиене и пируваха цяла вечер...
    Мина седмица, беше дошло време вече ,опитния чирак, да си тръгва. Рано сутринта Саске получи " летящо " писмо. На плика пишеше, че е от Корюхоукагето, чуунина го отвори. В него пишеше за тайна мисия... не можеше да я откаже. В по - късните часове на сутринта, след като привършиха със закуската, младежът си стегна багажа. Окачи през рамо меча " Райха" , нарами и малката си мешка и рече да тръгва. " Чакай, хлапе! " . Майсторът спря момчето, попита го дали не иска да остане още, шинобито искаше, но не можеше, трябваше да изпълни мисията. Хлапето обясни на две - на три как стоят нещата.Естествено старецът прояви разбиране и протегна към него ръце, държейки една завита кърпа. " Какво е това, Кейсетсу но джийчан ?! " . Очите на стария мъдрец се просълзиха, за толкова кратко време, той бе обикнал момчето като сина, който никога не бе имал. " Това е за теб, момчето ми, използвай ги мъдро и разумно.." Ножове... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Те бяха три ножа. Разтягайки остриетата си, всеки нож беше с различна големина от тази на другите два. През остриетата можеше да се прокарва светкавичната му чакра. Това не беше единствения подарък от старецът. Той даде странни хартии, които имаха някакви символи. " Увий ги на китките си момче, така ще можеш да призоваваш оръжия, когато имаш нужда. Когато войната свърши ела отново тук, остани жив заради мен. " Сълзите в очите на Кейсетсу напираха и за още малко щеше да потекат. Учихата помаха за довиждане на стареца и пое по пътя си. Явно не само стареца беше тъжен от заминаването на младежа." Заваля..."

    Sponsored content


    Работилницата Empty Re: Работилницата

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Мар 19, 2024 6:02 am