Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея. Ириуми - Соракаге Аней Мейкю Дамарикому Муракумо Ранпу-сато

Latest topics

» Мисии
Сря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Пет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Сря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Сря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Сря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Нед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Чет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Вто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Чет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука

Ириуми

Share
    Акарасу
    Администратор
    Администратор

Местожителство : Бургас
    Брой мнения : 294
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

Ириуми

Писане by Акарасу on Чет Дек 29, 2011 9:04 am

First topic message reminder :

Тове е селото, принадлежащо към страната на вулканичната дейност[You must be registered and logged in to see this link.]

Лидерът му се нарича Карюхоу каге (вулканична сянка)

Тук, както сигурно и сами се досещате, често изригват вулкани

в тази тема пишете, когато сте някъде из селото, без да уточнявате точно къде, ако се разхождате например или ако сте решили да си правите състезания като тези на Какаши и Гай pale

Инфо: Това село е изградено в една бездна, разтворила се в земята след земетресение и вулканично изригване. Представлява дълга и дълбока падина, в чиито отвесни стени са издълбани къщите на нинджите, магазините и всичко останало. Селото се състои от много етажи от дъното на бездната към изхода от нея, най-долните етажи естествено са и най-мрачни и опасни, там живеят бедните и там се кроят опасни планове и се създават тайни. Бездната не е широка, затова всички домове и магазини от едната и от другата и страна са свързани помежду си с многобройни мостове, който още повече намаляват светлината. Долните етажи се осветяват с фенери или с електричество.(Тоест, не пишете, че отглеждате цветя в домовете си)

Учиха Хино
    Модератор
    Модератор

Брой мнения : 92
    Присъединих се на : 29.12.2011

Re: Ириуми

Писане by Учиха Хино on Нед Фев 19, 2012 2:20 pm

- Ъххх... - въздъхна Хино след като излезе от бара. Поизтупа се сякаш се беше овъргалял в прахта и докато бършеше насълзените си от цигарения дим очи попита Джун - Кажи поме излезе ли нещо от всичко това?

Акарасу
    Администратор
    Администратор

Писане by Акарасу on Нед Фев 19, 2012 2:30 pm

- Горе долу - отвръна тя, вече заела обичайния си вид на нацупено момиченце. Двамата отскочиха и се отдалечиха набързо от бара, преди някой да ги беше разкрил, макар че, когато Тобираши се появеше, щеше да разбере, че някой се беше представял за него, щеше да разследва.. Щеше ли? Тобираши не изглеждаше като човек, който обича да разравя неща, които само биха усложнили живота, неговия и на другите..
    - Трябва да отидем до дома му - каза Джун, а Хино трябваше да се примири с това, че мисията им едва сега започваше.
    Акарасу
    Администратор
    Администратор

- Контрол на съзнание
    - Чакра сензор

Писане by Акарасу on Нед Фев 19, 2012 2:31 pm

Джун вече беше ходила до дома на Тобираши няколко пъти през последните месеци, той обитаваше една едностайна квартира в онази част от бездната, която се водеше служебна. Там се настаняваха онези шинобита, които нямаха дом, но имаха умения, предимно чужденци. Нима Тобираши не беше местен? Възможно беше. Около Ириуми имаше много селища, по-малки и по-големи, по-светли и по-мирни. Хората понякога бягаха от селото, скрито в бездната, за да отгледат децата си на по-добро място. Но голяма част от тях така или иначе се връщаха тук с надеждата да станат шинобита.
    Чакрата му... и сега не я усещаше. С Хино се приближаваха все повече до вратата, а Джун не усещаше нищо. Както и предишните пъти, тя не усещаше чакрата му, затова беше решила,, че той просто не е у дома си. Но къде беше тогава? Трябваше да влязат вътре, може би щяха да намерят нещо, което да им помогне да го намерят. Джун все още си въобразяваше, че това е част от някакъв изпит, който трябваше да накара нея и Хино да се разберат и да работят в екип. Е, не беше това.
    -Сигурна ли си, че го няма? – попита Хино, не му се искаше да попада в неудобна ситуация.
    - Да – отвърна Джун. – Освен ако не е е мъртъв.
    Хино се спря за миг, защото пред очите му мина тази картина с мъртвия, може би починал от препиване Тобираши. Или пък се беше самоубил? Картините станаха твърде много.
    Джун измъкна фибите от косата си и зачовърка с тях ключаклата. Ако зависеше от Хино, можеха просто да разбият вратата, но за щастие Хино не беше въодушевен от тази тяхна «мисия» и се задоволяваше с това да не дава идеи, а просто да следва Джун. Засега.

Нямаше го у дома. Нямаше и много неща за проучване. Малка, подредена стая, в която той не прекарваше много време. Нямаше снимки, нищо, което можеше да се определи като лична вещ и да подскаже нещо за личния живот на Макото Тобираши. Или той беше наистина перфектно шиноби, което живееше само за битките и мисиите, тоест само за другите, а не за себе си. Или... нямаше «или». Тобираши беше голамо шиноби. Само че къде се беше дянал.
    - Поне вече знаем, че не пие само алкохол – каза Хино, който оглеждаше един чайник. Джун се приближи и очите и проблеснаха.
    Огнена чакра в жълтото око, водна в синьото...Хино трябваше да запомни това.
    Джун пъхна пръст в чайника и после облиза капките течност. Насъвси се и промърмори:
    - Отровен е.
    - Отровен? – каза Хино, дори и той не очакваше това, той не очакваше нищо, освен това глупаво преследване да свърши, а нещата май ставаха по-сериозни. Или Джун откачаше.
    -Как така отровен? – каза Хино невярващо.
    - С отрова – пояси Джун.
    - Тогава не се трови и ти – каза той и бутна ръката ѝ, която тя беше подпряла в устните си.
    - Няма, това е една капка – каза тя, но... точно една капка беше отровила Тобираши. Тогава, преди десетина години, една отровна капка беше попаднала в раната му при онази злощастна за него битка с едно момиче, наречено Амари. Някога Амари беше учителка на Джун, на Мирай, или поне си мислеше, че е така. Джун я беше последвала извъм Ириуми, защото Амари обещаваше нов световен ред, нови приключения, някаква организация, която щяла да разруши властта на 5те велики шиноби нации... А накрая беше се опитала да обере идеите на Мирай, отровите ѝ. Джун познаваше творенията си, а това беше простичко. Една единствена билка. Кукловодите от селото, скрито в небесната сянка я ползваха, за да правят кукли. Кукли от хора...
    - Не мога да го съжалявам – каза Хино, доката Джун беше потънала в мрачни спомени. – Да беше поискал помощ.
    - Ти би ли поискал помощ? – обади се тя и го погледна накриво. Не бяха мнозина тези, които можеха да признаят, че се нуждаят от помощ. Или че са сгрешили. Джун беше такъв...човек.
    - Не е молил за помощ – каза тя, - защото никой не може да му помогне. Тази отрова не може да бъде спряна. Зависим е към нея. И то от години. От онази битка. Оттогава животът му свършва и започа с всяка нова доза.... всъщност докато я взима, всичко с него ще бъде наред. Ако не я вземе обаче, ще изпадне в кома. Ако комата стане дълбока, съзнанието му ще умре.
    - И го разбра само от една капка? – каза Хино недоверчиво. – Или си знаела отпреди.
    «Знам, защото аз ползвам тази отрова, за да консервирам телата си» - помисли си тя, но на глас каза:
    - Сигурно е отишъл да търси билката... Но – нападението на Кюби беше там, при вулкана, където расте тази билка.. може нищо да не е останало...
    - Трябва да го намерим – каза Хино и за първи път звучеше решително, а не отегчено.
    - Имам от билката, само трябва да го намерим – каза Джун.
    Тогава чуха приближаването на стъпки отвън. Бяха ги усетили, пазачите. Сега трябваше – да обясняват всичко пред Карюхокагето...

Учиха Хино
    Модератор
    Модератор

Местожителство : Пловдив
    Comments : No comment...
    Нещо друго : Мързел, РПГ...
    Години на героя : 12
    Ранг : Генин
    Село : Ириуми

Писане by Учиха Хино on Нед Фев 19, 2012 3:44 pm

- Знаете, че служебната част на селото е опасно и забранено за вас място. Така че можете да започнете да обяснявате каква работа сте имали там.
    „Къде се забърках заради тоя старчок, само си губя времето”. Настроението на Хино все повече падаше, но естествено трябваше да се измъкнат от тук, ако искаха да продължат и това да свърши.
    - Бака – промърмори си под носа Учихата.
    - АаАа... Ще е добре да не се обиждаме. И за теб, и за мен. – Карюхокагето се приближи към момчето заплашително. Веничка изпъкна на челото му.
    - А,ъ... Не говорех за Вас, карюхокаге-сама. – След като се успокои Хино погледна към Джун. Седеше така, втренчен в нея, докато тя не се обърна и не видя питащия поглед на момчето.
    - Макото Тобираши е наш сенсей, смята се за такъв. От както се сформира отбора обаче сме го виждали само два пъти. Последния беше преди месеци. Днес денят ни премина в неговото издирване, все пак трябва да тренираме и... отборно. Когато никъде не го открихме отидохме и в общежитието му, където Джун откри, че един от чайниците е отровен. – След като разказа станалото като пропусна някои големи подробности млъкна.
    - Това ли е? – Кагето направи гримаса, след което отново надяна онова свое чакащо изражение.
    - Ами тъй като сме негови ученици и не се заинтерисувахме от него по-рано сега сме длъжни да го потърсим. Всъщност и без това щяхме да ви помолим за мисия да го открием...
    „К’во!?” Хино се обърна рязко към нея и я изгледа ядосано, не че нея я интерисуваше, той само недоволстваше...

Акарасу
    Администратор
    Администратор

- Контрол на съзнание
    - Чакра сензор

Писане by Акарасу on Нед Фев 19, 2012 5:12 pm

Джун ставаше все по-напрегната, чувстваше, че ще се наложи да казва неща, които би предпочела да крие. Карухукагето нареди заподозреният чайник да бъде изпратен за изследване. Липсата на Тобираши беше притеснителна. Макар че...
    - Сложих ви за ученици на Тобираши - обясни карюхукагето, - точно защото знаех, че той няма да се занимава много с вас.
    - Защото Учихата не би трябвало да се нуждае от някой да го учи, нали е роден гениален, а малкото момиче от бедния квартал е безнаждно и няма на какво да бъде научено - каза малкото момиче от бедния квартал.
    - Разбира се, че не - прекъсна я карюхоукагето.
    -Е, значи е защото не сте искали този Учиха да напредне, затова го саботирате с неталантлив съотборник и калпав сенсей.
    Карюхоукагето не можа да отрече второто ѝ предположение. Хино остана безмълвен, какво можеше да каже, той беше Учиха, а този клан винаги беше заобиколен от конспирации и машинации.
    - Но явно съотборникът не е толкова лишен от талант - каза кагето на Джун. - Познавам родителите ти, аз им давам мисиите. Ти си.. явно не си като тях.
    - Мисля, че можем да разискваме това, след като намерим Тобираши. Той се трови с билка, която расте само край вулкана, сигурна съм, че е тръгнал да я търси, за да се спаси, но може би нищо не е останало...
    - Потвърдено е, гондайме - каза един джонин, който внезапно изникна от нищото до тях. - Открихме екстракт от билката "Небесна сянка"
    - Как Тобираши се е пристрастил към нея? - възкликна кагето и се намуси.
    - Бил е отровен в битка - каза Джун. - При това много отдавана. И оттогава се справя с това сам. Но сега трябва да му помогнем. Трябва да отидем при вулкана да го потърсим...
    - Не мога да ви пусна - каза карюхоукагето, там все още имаше следи от битката, беше опасно, можеше да се навъртат шпиони на другите села. Беше опасно.
    - Не мога да ви пусна сами - каза кагето след кратък размисъл. - Прекалено сте малки, трябва ви капитан. Повикайте Учиха Саске - нареди той на джонина, който изчезна светкавично, за да изпълни тази задача.
    - Учиха Саске? - каза Хино. - Той не е ли само чуунин още?
    - Да, но в момента нямам мисия за него и в момента само той е свободен - каза кагето, а и Саске не го беше послушал и не беше отишъл в Соракагегакуре да тренира. Но сега щеше да бъде изпратен там с тези две хлапета. И така - зачакаха Саске да бъде доведен в кабинета на кагето.

Акарасу
    Администратор
    Администратор

- Контрол на съзнание
    - Чакра сензор

Писане by Акарасу on Съб Фев 25, 2012 5:17 pm

Джун обаче не смяташе да чака. А и този Саске... беше се намесил в битката им онази вечер, когато се срещнаха за първи път. Нямаше начин Джун да позволи този чуунин да и бъде капитан, нямаше начин. А и той закъсняваше, не беше добър знак. Джун погледна Хино и му кимна, надявайки се, че той ще разбере намека ѝ. Трябваше да тръгват. Веднага. Ако Хино не беше достатъчно смел да наруши правилата и да тръгне с Джун, тя можеше да се справи и сама. Тя раздвижи пръстите си, нищо хубаво не можеше да се очаква от това. Прозорецът в кабинета се разтвори с трясък, крилата му се блъснаха в стената и се разтресоха. Всички се обърнаха натам, където Джун стоеше изправена на перваза.
    - Защо правиш такива глупости? - попита нервно карюхоукагето, макар че знаеше, че и той на нейно място би постъпил така. Или може би дори вече беше постъпвал така някога преди. Възрастните винаги поучаваха и се мъчеха да предпазят по-младите, но истината беше, че дори и те някога бяха били млади...
    Но отговорът на Джун не беше очакван. Тя не правеше глупости, защото искаше да помогне на някого, не и само за това.
    - Правя го, защото мога да си го позволя - каза тя и хвърли последен поглед на Хино, "Идваш ли или не?", после скочи.
    - Намерете Саске - нареди веднага карюхоукагето. - Нека отряд шинобита тръгне след нея!
    Хино трябваше да вземе решение бързо, преди прозорецът да се беше затворил.

Учиха Хино
    Модератор
    Модератор

Писане by Учиха Хино on Пет Мар 02, 2012 9:43 am

Имаше ли избор? На теория - да... Обаче и да не я последваше вече беше въвлечен в това. Скочи през прозореца, който се хлопна след него и потърси Джун с поглед. Тя вече скачаше от мост на мост, тичаше на някъде... За сега трябваше да се опита да я настигне или поне а я следва... Пък какво ще стане после не беше ясно.

Акарасу
    Администратор
    Администратор

- Контрол на съзнание
    - Чакра сензор

Писане by Акарасу on Съб Мар 03, 2012 7:02 pm

Джун не се обръщаше, но вече беше усетила, че Хино е след нея. Не можеше да каже, че беше очаквала той да постъпи така, но - колкото повече, толкова по-весело.
    - Нагоре! - извика му Джун.
    Бездната беше доста дълбока. Но можеха да я изкачат само с няколко скока по мостовете. Странното беше, че никой не се опита да ги спре, никой не ги последва. Джун очакваше друго. Обаче нямаше много време да мисли какво ли беше намислил карюхоукагето, трябваше да побързат.
    Горе, от ръба на бездната можеха да видят в далечината димът от вулкана, някъде там се намираше и родното село на Джун - селото, скрито в небесната сянка. Натам беше поел и Тобираши.
    Джун бързаше, не искаше да се спира, защото ако се спреше, трябваше да започне да отговаря на въпросите за себе си... всъщност обичаше тези моменти, в които се разконспирираше, обичаше да усеща вълненията в чакрата на хората, когато разберяха истината за нея. Тя беше призрак... И беше време призракът ѝ отново да обезпокои мислите на хората...
    Не ги преследваха, но и двамата тичаха с всички сили. Тобираши беше нелепо подобие на учител за тях,но те тичаха с всички сили, за да го спасят.

Учиха Хино
    Модератор
    Модератор

Писане by Учиха Хино on Пон Мар 05, 2012 12:59 pm

Защо ли я беше последвал? Вече не помнеше какво си мислеше преди няколко минути... Преди време не позволяваше на никой да го отклони от целта му, макар повечето хора да смятаха че той не правеше нищо. Странно беше, че не виждаха какво правеше, но пък повечето си време той прекарваше покрай Учиха, а на тях не им пукаше особено за него. Откакто се беше сформирал този отбор живота му се промени повече от колкото искаше. Той просто си губеше времето. Това правеше и сега. Вместо да продължи да тренира той пропиляваше незабележимостта си като ходеше при кагето да иска за мисия да спасява сенсея си, който беше виждал едва два пъти... Чудно как въобще се беше трансформирал толкова точно в него.
    - Нагоре! - чу се гласът на Джун. Хино погледна към нея, след което се засили да я настигне. Всичко това трябваше да свърши по-бързо...

продължение на -> [You must be registered and logged in to see this link.]

Учиха Хино
    Модератор
    Модератор

Писане by Учиха Хино on Чет Мар 22, 2012 6:56 pm

---> [You must be registered and logged in to see this link.]

Хино спря пред портите, където миг преди това беше скочил Карюхоукагето.
    - Добре дошъл - рече сериозно човекът срещу него. Учихата просто го погледна. Не изглеждаше ядосан... но той никога не изглеждаше така.
    - Може би има смисъл да ти припомня колко опасно беше мястото, на което... отидохте? Къде е Джун? - Вътрешно Хино се разтресе, въпреки че беше обмислил нещата. Лъжата му щеше само да замаже истината и да го вкара в по-големи беди, освен ако не успееше да се измъкне и от тях...
    - Тя се погрижи за Тобираши и тръгна след нас. Ще потърси остатъци от билката и ще се върне.
    - Оставил си я сама, така ли? - сега вече в очите на кагето проблесна искрица. - Глупак. Ще пратя екип да я търси.
    - Не мисля че е нужно. Тя е съвсем наблизо и бързо ще се върне. А и онзи Учиха, когото сте пратил също е с нея.
    - Деца... Създавате само проблеми... А той как е - Карюхоукагето посочи лежащия вече на земята Тобираши - Успяхте ли да му помогнете?
    - Да. Ще се оправи. Но не за постоянно...
    - Заведи го в болницата. Там ще се погрижат за него. А ти се прибирай. Този път просто ще си замълча. Следващия обаче няма да стане така. Можеш да предадеш същото и на Джун. - След това той подскочи и изчезна. Невероятно беше как ги подмина просто така... Нима им вярваше? Нямаше значение... Само че Хино трябваше да внимава вече. Ако се противопоставеше на кагето още веднъж нямаше да му се размине. Все пак не беше хубаво, когато един Учиха започнеше да действа на своя воля. Сега трябваше да тренира. Не беше ясно кога щеше да му се наложи да покаже каквото е научил... А тази мисъл сякаш предизвика сестра му да потренира....

Саске
    Напреднал
    Напреднал

Брой мнения : 71
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

Писане by Саске on Пон Апр 23, 2012 8:02 pm

Изчел един от романите, които беше взел, Саске мина през библиотеката, за да го върне, а и да вземе някоя друга книга. Като влезе вътре, вместо да види младата служителка, с която обикновено си говореше, той завари една старица, която я заместваше..
    - Добър ден, госпожо, дойдох, за да върна една книга... - той бръкна в чантата си и извади романът - ето я и нея, доста интересен сюжет между другото - каза Учихата с усмивка на лице.
    - Наистина е интересна, учудвам се, че младеж като теб чете книги от такъв жанр.
    Саске се обърна и поразгледа из рафтовете, там видя един роман, който му се стори интересен, грабна го и се запъти към бюрото на служителката.
    - Ще взема тази... - хлапето обърна глава за секунда и очите му съзряха една книга, на която пишеше "Генджуцу". - момент... - отиде до рафта и свали книгата от там - ще взема и тази...
    - Добре, романът, който върна е 15 руо, а тези двете са по 10 руо на седмица..
    Подавайки парите, Саске учтиво благодари, прибра книгите и отиде някъде на чист въздух, за да почете от тях.
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Чет Апр 26, 2012 8:03 am

Младият и неопитен чунин вървеше по улицата към библиотеката, мислейки за онова хлапе.. дали то се бе съвзело или още спеше под онова дърво. Саске не познаваше добре действието на генджуцу техниките, за тях знаеше само това, което им бяха преподали в академията и онова, което пишеше в онази книга. Момчето се спря и извади от чантата си книгата.. - Тя ще ми помогне да развия доуджуцуто си.. - след тези мисли, Учихата я прибра в чантата си и продължи да върви. Той се спря на стълбите, изтърка си обувките, в двубоя си беше стъпнал на мокра пръст край езерцето, и влезе в библиотеката.
    - Здрасти, пак съм аз...
    - Да не би вече да я прочете - попита служителката
    - Не, разбира се, стгнах до трета глава, до там ми се стори интересна... Тук съм за друго, дойдох да потърся книга за техники..
    - Ето там има, отиди и виж, дано има каквото ти трябва... - посочи с усмивка, възрастната жена.
    - Благодаря Ви много, ще потърся.
    Саске отиде до посочения от служителката рафт, поразгледа, та видя книга с теория за техниката, която му трябваше..
    - Ще взема тази, благодаря!
    - Добре, тя е по 15руо на седмица..
    - Добре, благодаря Ви, до виждане..
    - До виждане!
    Учихата излезе от библиотеката и се запъти към магазина за рамен..
    - Здравейте, искам две големи поржии рамен!
    - Веднага идват, момче.. - продавачът се усмихна, обърна се и започна да го приготвя... след няколко минути порциите бяха готови, сложени в торбичка - струват 10руо..
    - Заповядайте, благодаря Ви, до виждане..
    - Аз благодаря, до виждане!
    Саске тръгна на обратно към езерцето, за да види онова хлапе дали се е събудило... Не след дълго Учихата стигна до мястото и видя под дървото момчето, което още не се бе събудило от генджуцуто му.. - Тези генини... - след тези мисли, за да се увери, че той още е под влиянието на техниката, активира доуджуцуто си и видя, че наистина чакра контрола му е нарушен. Чунина насочи малко чакра в пръстите си и сложи ръката на челото му... - Кай! - хлапето се събуди и оплашено започна да крещи... - Махай се, махай се...
    - Спокойно, всичко е наред! Ето ти рамен, за да се подкрепиш.
    - О, благодаря ти... Аз съм Танки Ранрю!
    - Аз съм Учиха Саске! Благодаря ти, че направи онази техника с клонингите..
    - Защо.. ?!
    - Ами успях да я копирам и сега може да ми върши работа...
    - А, за нищо!
    Двамата седяха и говореха близо час, докато ядяха рамен - Е, аз ще тръгвам, благодаря за рамена, Саске..
    - Моля... чао!
    - Чао!
    Саске доизяде рамена си и извади книгата, която току що взе, като започна да чете от нея...
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

Местожителство : София
    Брой мнения : 81
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Чет Апр 26, 2012 5:42 pm

Продължение от - [You must be registered and logged in to see this link.]

Шизука незнаеше къде точно се намира селото скрито в бездната, но знаеше, че е някъде около плажа. Вървеше по плажа и си мислеше.
    /Колко ли пък са силни тези кагета, та аз дори не усетих чакрата на Ямакагето, когато влязох в кабинета му. Ако беше наистина много силен не трябваше ли да я усетя, поне мъничко. Овсен ако... Освен ако не я е скрил по някакъв начин, за да го мислят за слаб. Във всеки слъчей, щом е станал каге, значи не е за подценяване./
    Това, че Шизука не бе усетил чакрата на кагето бе напълно нормално, все пак той не е сензорен тип шиноби. Малко преди да се стъмни, младежа наближи границата между Хитояма и Карюхо. Тогава започна да се оглежда за подходящо място, на което да пренощува. Докато си харесваше място подходящо за спане си мислеше.
    /По-добре да не минавам границата днес, ако местните патрули ме намерят, може да си помислят, че съм шпионин./
    Както си го мислеше, видя един голям дънер и отиде до него.
    /Не е зле, тъкмо няма да ми се налага да си търя дърва./
    Каза си момчето, извади един кунаи и отчупи няколко парчета от денера. Седна на все още топлия пясък, облегна се на дънера, запали си огън, хапна и заспа. На сутринта се сабуди от прекрасния звук на вълничките, пиина вода, закуси и продължи по пътя си. След няколко часа видя една голяма пропаст и си помисли.
    /Вероятно това ще е Ириуми./
    Когато наближи пропаста, като чели от нищото се появиха две шинобита, които грубо го попитаха.
    -Кой си ти и какво търсиш около селото ни?
    Без да казва нищо, Шизука бавно бръкна в джоба си и им показа писмото написано от Ямакагето. Изведнъж след като прочетоха писмото подпечатано лично от кагето на Муракумо лицата им станаха по-мили и по приветливи.
    -Значи вие сте пратеника на Ямакаге сама, очаквахме ви. Последвайте ни.
    Отново без да казва нищо Шизука тръгна след тях, докъто вървеше си мислеше.
    /Амаче хора, като видяха печата на Ямакагето изведнъж станаха много мисли и сладки. Какви лицемери... Надявам се другите хора в това село да не са такива. Всъщност сигурно е доста гаджно да седиш по цял ден в тая тъмна бездна./
    Минаха дестина минути и младежа стоеше пред сградата на Карюхокагето.
    -Благодаря момчета. - Тихо и с безизразно лице каза младежа от Ранпу-сато.
    -Амм, ъ, такова. Няма защо, това ни е работата. - Притеснено отговориха нинджите и изчезнаха толкова бързо, колкото се и появиха.
    Шизука влезе в сградата и почука на вратата на кабинета на Карюхокагето.
    -Влез. - Каза кагето.
    -Добър ден. Аз съм пратеника от Муракумо, нося свитъка с информацията за чуунинския изпит. - Каза момчето и още докато говореше, се приближи към кагето, извади свитъка от раницата си и го остави на бюрото му.
    Кагето започна да чете свитъка и каза.
    -Добра работа, на време го донесе.
    -Благодаря. - Отговори младежа и бавно излезе от кабинета.
    Шизука беше леко изморен от пътуването, затова потъси място на което да се отбие и да отмори малко. След малко видя едно кафе-сладкарница, влезе вътре а там, зад касата имаше красива млада дама, очевидно няколко години по-голяма от него. Приближи се към витрината, разгледа тортичките и леко притеснено каза.
    -Добър ден какичке, искам... Една шоколадова тортичка (2 руо) и едно голяяяяямо капучино (1 руо) Very Happy.
    -Ей сегичка - За по малко от минута поръчката му беше готова. - заповядай. Razz - Мило каза какичката.
    -Благодаря Very Happy , а колко е сметката?
    -3 руо.
    Младежа извади протмонето си жаба и взе 3 руо, даде ги на момичето, взе поръчката си и я остави на една от масите. След това седна на един от прекрасните меки форьойли и сладко сладко започна да си хапва.

Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Сря Май 09, 2012 3:09 pm

Денят беше хубав... ставаше все по - хубав. Скоро щеше да започне залезът. Птиците, уморени кацаха на клоните на дърветата, за да нахранят малките си с плячкосаната храна и да чакат деня да достигне своя край. Изтощен от всичките тези тренировки, Саске се запъти към местното кафене. Докато вървеше, той си мислеше за всякакви работи, като например каква техника да измисли. Не след дълго Учихата пристигна. Видя едно странно момче да седи на една маса, но не му обърна внимание и продължи до касата.
    - Едно дълго кафе иии.... едно парче от тази торта.
    - Добре, избери си маса, след малко поръчката ще е готова... - продавачката бе мила и изрече това с усмивка на уста, тя беше сладка, на Саске му достави удоволствие да разговаря с нея.
    - Благодаря ти..
    Младия чунин излезе и седна на една от външните маси. След няколко минути пристигна и поръчаното от него. Той разбърка кафето си, запали цигара и започна да се любува на безгрижния залез...
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Чет Май 10, 2012 6:04 pm

Докато си похапваве сладко сладко Шизука видя, че в сладкарницата влезе някакво момче. Момче чиято чакра усети и младежа от светлото село. Като усети тази чакра, за момент се притесни леко, но после си каза - /Абе моята чакра сигурно също се усеща от останалите хора.../ и продължи да си хапва... След няколко минути тортичката му вече бе изядена, на Шизука му се искаше да се запознае с въпросното момче, но не знаеше как точно да го направи. Скоро видя, че младежа с интерес хвърляше по един поглед на красивата продавачка и си каза. /Ето това ще е повод за заговарянето Very Happy / Стана от масата, взе си капучиното и отиде до масата на юнгата / Very Happy /
    -Видях, че сервитьорката привлича вниманието ти. - Каза шеговито Шизука сядайки срещу момчето, отпи от капучиното си и добави. - И на мен ми харесва Very Happy Razz
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Чет Май 10, 2012 7:01 pm

- Да, сладичка е, имаш вкус... - каза момчето учудено и се усмихна. - Аз съм Саске. Учиха Саске... а ти си....
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Чет Май 10, 2012 7:49 pm

-Благодаря. Ти значи си от клана Учиха, четох за вас в една книга, имате доста добра очна техника Razz . О да за малко да не се представя Very Happy ... Казвам се Шизука, приятно ми е да се запознаем. - каза момчето от светлото село и подаде ръка към Саске.
    Докато го правеше си помисли. (Учиха а... Може би заради това усетих чакрата му когато мина покрай мен.)
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Чет Май 10, 2012 8:02 pm

Учихата стисна ръката, която бе подало момчето, за пръв път го виждаше. - Е, ти май не си от тук... - Саске погледна към момчето и го попита преспокойно. Залезът напредна, след близо час щеше да се стъмни, това не притесняваше юнгата, но не обичаше да върви сам нощем... предпочиташе да седи в двора на къщата си и да наблюдава звездите....
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Чет Май 10, 2012 8:18 pm

-Мдаа. Не съм от тук, Идвам заради мисия от малко селце в Хитояма. - Отговори Шизука, отпи от малкото останало капучино в чашата и каза. -Амм, ти като си Учиха, сигурно си доста способен шиноби.
    Момчето от светлото село не знаеше много за това какви са хората в другите страни и се опитваше да опознае събеседника си колкото може повече.
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Чет Май 10, 2012 8:27 pm

Въпросът, който бе зададен на юнгата го поучуди, защото не обичаше да говори за това колко е способен, не беше кой знае какво... Когато хората чуеха "Учиха" те веднага мислеха, че шинобито от този клан, което седи пред тях е пълен гений, който е много способен и пращи от талант... Не винаги бе така. Саске не се преценяше като гений, а просто като едно обикновено шиноби. - Старая се... - рече младия чунин с усмивка на уста. - Значи си тук поради мисия. Ясно, а каква е тя, ако смея да попитам... ?!
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Чет Май 10, 2012 9:00 pm

-Едва ли е особено редно да ти казвам, но все пак какво толкова, така или иначе най-вероятно скоро ще се знае за какво става въпрос. - Каза Шизука с усмивка и продължи. -Мисията ми беше да донеса на Карюхоукагето свитък съдържащ информация за чуунински изпит. И след като предадох свитъка на кагето ви, дойдох да порелаксирам малко на приятна музичка в компанията на хубава сервитьорка. Сигурно ме разбираш щом и ти си тук Very Happy - Шеговито каза младежа.
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Пет Май 11, 2012 7:03 am

- Даа, разбирам. Аз рядко идвам тук... - рече Учихата и погледна към небето - ... аз трябва да тренирам, за да стана силен. Трябва да убия брат си, иначе, когато ми остане свободно време идвам. Прави ми удоволствие да гледам това красиво момиче, странно, но не съм я заговарял... - Саске погледна към момчето с ехидна усмивка, а после погледна към сервитьорката, та запали една цигара...
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Пет Май 11, 2012 10:29 am

Шизука леко се стресна от това което каза Саске за брат си. (Та ние сме горе доло на едни години... Как може да мисли за убийство... И то на собствения си брат. Явно Учиха имат доста зловещи тайни които предпочитам да не знам.) Каза си младежа и каза.
    -Аз също искам да стана доста силен и да опитам да сложа край на безсмислените войни, породени от прищявките на кагетата...
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Пет Май 11, 2012 6:27 pm

Те бяха на почти една и съща възраст. Учихата се учуди от това как разсъждава това момче. Явно в неговото село имаше само добряци. - Знаеш ли, харесва ми как разсъждаваш, наистина си прав. От тези войни няма никакъв смисъл, само излишни жертви./ младежите си говориха дълго, споделяха си мненията за войните, за това как могат да се променят нещата. От време на време разнообразяваха темата и си говориха за забавни неща като за жени и още куп други. Не усетиха кога се стъмни. - Е, време е да тръгвам.. - рече Саске - .. до скоро....
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал

*10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

Писане by Шизука on Пон Май 14, 2012 2:16 pm

-Хайде чао, някой път може пак да се засечем. - Каза Шизука, усмихна се и продължи да си стои на стола.
    Захласнат от разговора със Саске, той дори не бе забелязал, че вече бе тъмно, а и кафенето си беше доста добре осветено. Мина малко време, младежа от светлото село стана от и каза.
    -Довиждане.
    -Чао чао хлапе Razz - Отговори му продавачката.
    Преди да излезе от сладкарницата момчето попита.
    -Амииии, а някъде на близо да има хотел в който да отседна за тази вечер?
    -Да. - Каза служителката и придружи момчето до вратата. - Вървиш само то тази улица натам и ще го видиш.
    -Благодаря. - Отговори Шизука и тръгна на където го беше упътила красивата дама.
    След малко стигна до хотела и влезе.
    -Добър вечер.
    -Добър вечер. Какво ще желаете?
    -Трябва ми стая за за тази вечер.
    -Каква стая, голяма, малка, с климатик, с вана, с...
    -Трябва ми просто стая с легло и баня. - Дръзко каза Шизука и прекъсна служителката.
    -Добре, ще струва 5 руо за цялата нощ.
    Младежа даде парите, взе ключа за стаята благодари и се запъти към нея. Отвори вратата съблече си, изкъпа се и си легна. На сутринта приготви раницата си и тръгна към Ямакагето за да му разкаже как е минала мисията. Малко преди да се стъмни Шизука вече бе навлязъл в териториите на страната на планините.

Продължава в - [You must be registered and logged in to see this link.]
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Вто Май 15, 2012 7:48 pm

Учихата се прибра. Той се приближи до фотьойла, стовари раницата си върху него и отиде в неговата стая. Набързо съблече дрехите си. Огледа се в огледалото, след което влезе в банята и си удари един хубав и отпускащ душ. Докато водата пръскаше главата му и капките се стичаха по лицето му, той мислеше какво да прави. Дали да продължеше с отмъщението?! Дали да не водеше нормален живот... да изпълняваше задълженията си като нинджа и след време да намереше някое момиче, с което да прекара живота си?! Саске не знаеше отговора на тези въпроси. Той не знаеше какво щеше да прави. Топлата вода бе на привършване. Завъртя кранчето и тя спря. Покри се с кърпата и излезе от банята. Запъти се към неговата стая, като влезе вътре се подсуши и се облече. Видя писмо на нощното си шкафче, явно бе доставено от птица, която се е шмугнала през леко отворения прозорец. Чунинът прочете писмото и разбра за какво става въпрос. Остави листът хартия на шкафчето и отиде в кухнята, за да вечеря. Стопли набързо яденето и хапна. Изморен след дългия ден, юнгата се просна на леглото и заспа...

Напреднал
    Напреднал

Шурикен
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Гоукен
    Чидори
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу

Писане by Саске on Сря Май 16, 2012 7:33 am

Беше рано сутринта. Слънцето тъкмо изгряваше. Небето бе красиво, цялото бе оранжево и птиците летяха навсякъде. Учихата се събуди и стана от леглото си, отиде в кухнята, направи си кафе, а после излезе на тераската си, за да го изпие, докато гледаше хубавия изгрев. Той запали една цигара, пиеше от сутришното си кафе и се наслаждаваше на красивата гледка. Докато зяпаше небето, Саске се сети за писмото и бързо изтича в стаята си. Облече се, напъха храна и други нужни неща в раницата си, закачи чантичките с оръжията си и се върна на терасата. Той набързо доизпи кафето, изпуши цигарата си и тръгна...

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: Пон Ное 20, 2017 1:39 pm