Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея. Ириуми - Соракаге Аней Мейкю Дамарикому Муракумо Ранпу-сато

Latest topics

» Мисии
Сря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Пет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Сря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Сря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Сря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Нед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Чет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Вто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Чет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука

Ириуми

Share
    Акарасу
    Администратор
    Администратор

Местожителство : Бургас
    Брой мнения : 294
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

Ириуми

Писане by Акарасу on Чет Дек 29, 2011 9:04 am

First topic message reminder :

Тове е селото, принадлежащо към страната на вулканичната дейност[You must be registered and logged in to see this link.]

Лидерът му се нарича Карюхоу каге (вулканична сянка)

Тук, както сигурно и сами се досещате, често изригват вулкани

в тази тема пишете, когато сте някъде из селото, без да уточнявате точно къде, ако се разхождате например или ако сте решили да си правите състезания като тези на Какаши и Гай pale

Инфо: Това село е изградено в една бездна, разтворила се в земята след земетресение и вулканично изригване. Представлява дълга и дълбока падина, в чиито отвесни стени са издълбани къщите на нинджите, магазините и всичко останало. Селото се състои от много етажи от дъното на бездната към изхода от нея, най-долните етажи естествено са и най-мрачни и опасни, там живеят бедните и там се кроят опасни планове и се създават тайни. Бездната не е широка, затова всички домове и магазини от едната и от другата и страна са свързани помежду си с многобройни мостове, който още повече намаляват светлината. Долните етажи се осветяват с фенери или с електричество.(Тоест, не пишете, че отглеждате цветя в домовете си)

Саске
    Напреднал
    Напреднал

Брой мнения : 71
    Присъединих се на : 29.12.2011

Re: Ириуми

Писане by Саске on Вто Май 15, 2012 7:48 pm

Учихата се прибра. Той се приближи до фотьойла, стовари раницата си върху него и отиде в неговата стая. Набързо съблече дрехите си. Огледа се в огледалото, след което влезе в банята и си удари един хубав и отпускащ душ. Докато водата пръскаше главата му и капките се стичаха по лицето му, той мислеше какво да прави. Дали да продължеше с отмъщението?! Дали да не водеше нормален живот... да изпълняваше задълженията си като нинджа и след време да намереше някое момиче, с което да прекара живота си?! Саске не знаеше отговора на тези въпроси. Той не знаеше какво щеше да прави. Топлата вода бе на привършване. Завъртя кранчето и тя спря. Покри се с кърпата и излезе от банята. Запъти се към неговата стая, като влезе вътре се подсуши и се облече. Видя писмо на нощното си шкафче, явно бе доставено от птица, която се е шмугнала през леко отворения прозорец. Чунинът прочете писмото и разбра за какво става въпрос. Остави листът хартия на шкафчето и отиде в кухнята, за да вечеря. Стопли набързо яденето и хапна. Изморен след дългия ден, юнгата се просна на леглото и заспа...

Саске
    Напреднал
    Напреднал

Писане by Саске on Сря Май 16, 2012 7:33 am

Беше рано сутринта. Слънцето тъкмо изгряваше. Небето бе красиво, цялото бе оранжево и птиците летяха навсякъде. Учихата се събуди и стана от леглото си, отиде в кухнята, направи си кафе, а после излезе на тераската си, за да го изпие, докато гледаше хубавия изгрев. Той запали една цигара, пиеше от сутришното си кафе и се наслаждаваше на красивата гледка. Докато зяпаше небето, Саске се сети за писмото и бързо изтича в стаята си. Облече се, напъха храна и други нужни неща в раницата си, закачи чантичките с оръжията си и се върна на терасата. Той набързо доизпи кафето, изпуши цигарата си и тръгна...
    Саске
    Напреднал
    Напреднал

Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

Писане by Саске on Съб Юни 23, 2012 7:53 pm

Учихата се събуди през напредналото утро. Чуруликането на птиците, чуващо се от открехнатия прозорец, го събуди. Главата го болеше. Не помнеше как се бе прибрал, но успя да си спомни части от инцидента... Спомените от случилото се се въртяха в главата му като на лента. Саске не успя да издържи на тези неканени и зловещи спомени, и разтърка лицето си. Стана и отиде до шкафчето, от там извади хапчета за глава. Глътна едно и влезе да се изкъпе. След няколко минути, вече по - добре, той се облече и влезе в кухнята, за да закуси. Чунинът приготви раницата си и тръгна към залива, за да започне тренировката си... да започне да придобива силата, силата скрита в него!
    Акарасу
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 294
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

Писане by Акарасу on Нед Юли 01, 2012 8:45 am

Карюхокагето угаси светлините в кабинета си и постоя така дълго време. В Ириуми беше лесно да свикнеш с тъмнината. Беше лесно да ѝ се поддадеш... Той все един свитък и започна да пише не него... в тъмното...
    Ситуацията беше съдбовна. Микадзуки неслучайно напредваха към Мейкю. Селото, скрито в Лабринта отдавна събираше биджуута, отдавна се подготвяше за война. Но същото правеше и Аней чрез своята организация, която не можеше да се нарече престъпническа... тя вършеше престъпления, но – затова беше създадена... Но ако от Аней си въобразяваха, че могат да я контролират... ако Мейкю и Муракумо си въобразяваха, че имат някаква власт над действията ѝ, имайки свои шпиони в нея... лъжеха се. Хора като Учиха Уаши, избягали в Микадзуки, за да търсят нови перспективи или с прикритието, че търсят такива, не те бяха заплахата и не те бяха надеждата за скрито предимство в предстоящата война. Те бяха само поклонници на една наистина интересна идея за нестихваща война. Поклонници на истински страшилища...
    Карюхокагето написа писмо до своя колега от Мейкю, с когото комуникираха от дълго време относно предстоящите събития. Всеки си търсеше по-силни съюзници, за да запази мира в страната си. Страните на планините и на вулканите никога не бяха били терени за войни и сега сякаш нямаше да бъдат. Голите каменни равнини на Иши но куни и опустошените и разчистени земи на бившата и отдавнашна страна на горите бяха онези територии, които понасяха ужаса от войната.
    „Няма как да изменя на съюза си с Муракумо. Би било самоубийство. Но няма как и да не се замисля над вашето предложение. Трябва да кажа, че развитието на войната ще определи избора ми, в тази война няма да има само една или две страни, от които да избираме. За да подкрепя думите си, че едновременно ви вярвам и не съм убеден, че вие сте силата, която трябва да подкрепям, ще ви изпратя някого, който ще донесе посланието ми до вас. Ако успеете да го заловите, ще ми докажете, че притежавате военна мощ и ще е най-добре за Ириуми да е именно на ваша страна. А и това, което ви изпратя, че подсили още повече редиците ви. Ако ли не... Мога да ви кажа само още едно нещо, което сигурно не знаете и може би няма да разберете веднага, но към вас идва призрак. Опасявам се, уважаеми Ишикаге, че войната се подготвя на Ваша територия
    Карюхоукагето надигна главата си и прошепна: „Това е лудост...
    Ямакагето го гледаше безизразно.
    Но ми харесва”, добави по-младия от двамата лидери и нави свитъка.
    „Войната ще започне в Мейкю”, каза Ямакагето, „но пътуването дотам е дълго, поне два месеца
    Значи имаме два месеца да се подготвим и да се надяваме, че планът ни ще успее
    Това е само началото на нещо мащабно. Войните няма да приключат, докато има толкова силни... същества... безсмъртните трябва да бъдат убити. Но... всъщност най-доброто, на което можем да се надяваме е, че ще се избият един друг.
    Разчитаме на непораснало момиче-призрак”, каза Карюхокагето и се изсмя,”Не знам на какво изобщо се надяваме, но... предполагам, че надежда все пак винаги има.
    Побързайте с изпращането на писмото. Не бива да оставяме нещо да се случи преди това. Ние трябва да предизвикаме началото на тази война. И то трябва да стане възможно по-далеч от нас, за да не ни засегне. Подгответе се.
    Вие също се подгответе”, каза Карюхокагето, докато колегата му напускаше кабинета. Двамата не се понасяха особено. Никога не се бяха сблъсквали в битка, нямаха какво да си връщат, а откакто бяха кагета, нямаха и повод просто да се сбият, а и не беше редно да се бият, трябваше да пазят приятелските си отношения. Но не бяха приятели, не бяха и врагове. Никога не се бяха сблъсквали в битка – не бяха имали шанса да се намразят или да се сприятелят.

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: Нед Юли 23, 2017 12:34 pm