Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.По пътя към Мейкю... C69ca9261c44a1b1 Ириуми - По пътя към Мейкю... A43c0d0f5c64e479 Соракаге По пътя към Мейкю... Cc70dff9d8815a2f Аней По пътя към Мейкю... 96e376e498ab6544 Мейкю По пътя към Мейкю... 46fa771f6e59d3f5 Дамарикому По пътя към Мейкю... 37826b634cc022f2 Муракумо По пътя към Мейкю... 772000775aed9e79 Ранпу-сато По пътя към Мейкю... 4627470x

Latest topics

» Мисии
По пътя към Мейкю... EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
По пътя към Мейкю... EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
По пътя към Мейкю... EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
По пътя към Мейкю... EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
По пътя към Мейкю... EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
По пътя към Мейкю... EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
По пътя към Мейкю... EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
По пътя към Мейкю... EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
По пътя към Мейкю... EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


    По пътя към Мейкю...

    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    По пътя към Мейкю... Empty По пътя към Мейкю...

    Писане by Саске Чет Авг 30, 2012 8:52 am

    " Заваля... " - Започна да прикапва. Капките дъжд падаха и удряха по челото момчето, което скачаше от дърво на дърво, правейки превъртания, докато скачаше ту високо, ту ниско. Имаше два дни, за да стигне до дестинацията на мисията. Той имаше някакви предположения, но не можеше да бъде сигурен каква точно е тя. Вече навлязъл в гората, тя ставаше по - гъста, а дъждът постепенно се усилваше. Нямаше време да спира... трябваше да забърза. Извърташе глава от време на време, виждаше сврени в хралупите си, катерици, разни други животинки, които щъкаха из гората. Изведнъж усети нещо и слезе на земята. Валеше като из ведро. Подгизналата нинджа се правеше, че не забелязваше нищо, но противникът му се издаде, хвърляйки дузина кунаи, които летяха от към гърба на Учихата. Мократа, черна и рошава коса на Учихата, сякаш от нищо се удължи и обгърна цялото му тяло, предпазвайки го от оръжията, хвърлени с цел да го убият. / Нимпо : Хари Джизоу / " Какво искаш, бързам !? " - Не можеше да губи времето, което нямаше. Онзи странен шиноби бе изпратен, за да го убие. След като обясни това, той нападна Саске. Беше чуунин. Нямаше значение, шинобито от Ириуми бързаше. Младежът хвана дръжката на меча " Райха" и го издърпа от калъфа му, като по него плъзнеха светкавици. Той просто направи техника, която сполетя противника му и се сгромоляса на земята. / Това ли беше, офф, я стига ! / Разочарован от уменията на непознатия нинджа, Саске продължи да пътува към Мейкю с пълна скорост, но дъждът... дъждът не намаляше...
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    По пътя към Мейкю... Empty Re: По пътя към Мейкю...

    Писане by Саске Нед Сеп 02, 2012 8:50 am

    Валеше. Дори се засили. Започна да гърми, а вече се стъмваше. Изтласквайки се от поредния клон, Учихата се приземи на земята и се огледа. Това място беше добро. В едно дърво имаше издълбана дупка, която си беше голяма, голяма, колкото да се подслони в нея. Но първо.. Момчето започна да скача насам - натам, поставяйки скрити капани, в случаи, че има още нападения като по - ранните. Когато привърши и с последния... той влезе в дупката, постели някаква завивка, която бе пъхнал в раницата си, когато тръгваше от работилницата. " Кейсетсу.... как си ?! " Лежеше младото шиноби, съзерцавайки луната, която осветяваше дървото и тревата пред него. Момчето си лежеше и мислеше за това, което предстоеше, докато издишаше дима от поредната цигара. Дали щеше да има война наистина, само за проста примамка ли го използваха ?! Това го натъжаваше. Той не искаше да бъде просто инструмент, той също имаше чувства. А брат му ?! Какво щеше да стане с тях двамата ?! На Саске не му се мислеше, хвърли цигарата . Тя беше моментално изгасена от яростните капки на дъжда, които сякаш достигаха земята със злоба. Шумът от поройния дъжд унасяше нинджата още повече, той се обърна и заспа. Луната продължаваше да го осветява...

      Similar topics

      -

      В момента е: Вто Мар 19, 2024 9:55 am