Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.Мейкю                     C69ca9261c44a1b1 Ириуми - Мейкю                     A43c0d0f5c64e479 Соракаге Мейкю                     Cc70dff9d8815a2f Аней Мейкю                     96e376e498ab6544 Мейкю Мейкю                     46fa771f6e59d3f5 Дамарикому Мейкю                     37826b634cc022f2 Муракумо Мейкю                     772000775aed9e79 Ранпу-сато Мейкю                     4627470x

Latest topics

» Мисии
Мейкю                     EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Мейкю                     EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Мейкю                     EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Мейкю                     EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Мейкю                     EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Мейкю                     EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Мейкю                     EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Мейкю                     EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Мейкю                     EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


3 posters

    Мейкю

    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Мейкю                     Empty Мейкю

    Писане by Акарасу Чет Дек 29, 2011 9:08 am

    Това е селото, принадлежащо към страната на камъка [You must be registered and logged in to see this link.]

    Лидерът му се нарича Ишикаге (каменна сянка)
    тук се развиват земните техники



    в тази тема пишете, когато сте някъде из селото, без да уточнявате точно къде, ако се разхождате например или ако сте решили да си правите състезания като тези на Какаши и Гай pale


    Селото е скрито в лабиринт, разположен на огромна площ. В лабиринта има растителност(дървета) има и много капани. Само хора от селото познават безопасните пътища към него.
    [You must be registered and logged in to see this image.]


    Последната промяна е направена от Акарасу на Пон Сеп 03, 2012 9:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Акарасу Съб Сеп 01, 2012 12:08 pm

    - Това пристигна за Вас, ишикаге-сама - каза съветникът и се поклони пред лидера си, подавайки му свитъка, свален от краката на ястреб...
    - От Ириуми - ишикагето се намръщи, докато четеше. - Това не е отговор, това е още едно отлагане... Как вървят нещата по границата? - попита той, тъй като явно нямаше какво да каже за полученото писмо.
    - Преминават отделни шинобита - докладва съветникът. - Самостоятелно или по двама. Броят им е незначителен, за да ни притеснява, но всъщност...
    - Но не знаем колко опасни са способностите им... Не се притеснявам за селото. Защитата ни е отлична. Трябва да подготвим атаката си. Готови ли са хората?
    - Да, ишикаге сама, всички, които избрахте, вече се завърнаха от мисиите си и чакат инструкциите Ви. Но, ишикаге-сама...
    - Какво те притеснява? - попита той и се обърна към най-доверения си съветник, чиито съвети никога не слушаше освен за да ги обори...
    - Информацията... ако е капан?
    - Следим Го от години. От толкова много години. Времето да рискуваме и да предприемем нещо е сега.
    - Това по-важно ли е от защитата на селото ни?
    - По-важно е. Не можем да се крием вечно. По-добре ли е да продължаваме да държим този военен строй тук и по-границата... все едно не сме спирали да воюваме.
    - Нима искате да кажете, че трябва да се разпуснем... Не ви разбирам...
    - Казвам, че е време да отхвърлим това предизвикателство, за да започнем ново. Трябва да Го спрем. Обещал съм... Предай да ми подготвят нещата.
    - Как? И вие ли ще заминете? Точно сега...
    - Сега е времето. Това е целта в живота ми. Обещал съм. Обещах на баща си да довърша започнатото от него... Много шинобита имат опасни способности, но този не може да бъде подминат. Да се правиш на бог... не мога да допусна това. Той има време за изчакване, ние нямаме. Затова трябва да го унищожим сега! Аз съм го виждал, аз мога да го разпозная, затова трябва да замина.
    - Ами, ами ако не може да бъде унищожен? Ако наистина е бо...
    - Не говори глупости! - скара му се Ишикагето. - Точно такива колебания ще го превърнат в бог. Ако никой не вярва в него, той е никой. Аз ще го довърша. Тялото му може да е безсмъртно, но аз ще убия душата му. Защо си мислиш, че той се крие толкова години и праща хлапета да водят неговата война? Защо знае, знае, че не е неуязвим, знае, че не е никакъв Бог. Точно Мейкю е способно да го победи. Затова той ни атакува с подчинените си, а не лично. Срещу нас той е безсилен.
    - Не ми казвайте, че ще използвате А Шин...
    Ишикагето погледна на този въпрос като на нещо излишно. Разбира се, че щеше да използва това оръжие срещу Него. То беше създадено за тази цел...
    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Саске Пет Сеп 14, 2012 9:34 am

    Оставаше му ден. Събуждайки се на сутринта, момчето се протегна, прозявайки се. Беше дошло време да продължи, както знаеше - оставаше му един ден, за да пристигне в Мейкю. Събра си пъртакешите и се засили, но мократа от дъжда трева му изигра лош номер. Той се подхлъзна и падна върху задните си части. Заболя. / Мамка му, този дъжд ми костваше задника../ Изправи се младежа, поизтупа се, бръкна в чантичката си, а после хвърли куная, който извади към един храст. Не знаеше дали това е просто сърна или е някакъв нападател. Саске хвана дръжката на меча си, като бавно се приближаваше. Вече готов да изкара меча от калъфа му, той погледна и видя една трепереща сърна, чиято глава се беше разминала на сантиметри от ножа. - Мамка му, извинявай, момиче ! - Учихата хвана ножа за пръстена му и го издърпа. След като погали нежно животното, той тръгна. Скачаше от дърво на дърво с пълна скорост. Беше забравил, но се досети и запали цигара, която щеше да го разсъни. Членът на елитния клан се доближаваше все по - близо и все по - близо. Докато застигаше Мейкю, цигарата продължаваше да гори. Този тютюн, увит в оризова хартия, гореше бавно, но славно. Незнайно какво съдържаше, но сякаш караше детето да се чувства спокоен и уравновесен. Тази отрова не караше само чуунина да се чувства така, а всички нейни потребители, всички глупаци, които даваха парите си, за да може да вземат поредната доза от нея. Изведнъж започна да прикапва, малко по малко. Поради предния ден, небето беше тъмно и неясно, макар и да беше още сутрин. Може би щеше да завали, но това не притесняваше хлапето. Той скачаше с дигната глава и пълна скорост. Оставаше малко до достигането на дестинацията. Една случайна капка се приземи върху хартиената цигара. Макар и малка капка, тя беше в състояние да намокри цигарата. Тютюнът стана влажен, гореше още по - бавно. Тези цигари... те бяха най - добрите, тютюнът им бе най - качествен, а запалената цигара вече беше в своя край. Саске хвърли фаса, издиша дима, и продължи напред... Ето, че най - накрая той пристигна пред селото в лабиринта. Сега разбираше защо го наричат така, виждайки огромния лабиринт, който се разпростираше из цялото село...
    Шизука
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал


    Местожителство : София
    Points : 60
    Брой мнения : 81
    Reputation : 12
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Години на героя : 16
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Шизука Пет Сеп 14, 2012 12:36 pm



    Шизука ходеше към Мейкю и се чудеше как ще успее да влезе без никой да го забележи. Доколкото знаеше селото беше обградено от огромен лабиринт, в който са скрити множество капани. Разбира се това не го притесняваше особено, защото незнаеше какви точно са тези капани. Той мислеше, че става дума просто за обикновени неща на които са го учили в академията. Огромни трапове с набучени коли на дъното, кунаи и шурикени вързани с жица и други от този сорт. Но това далеч не беше така. Минаха още няколко часа от както младежа ходеше и той огладня. Спря за малко хапна, поотпочина си и продължи. Докато се приближаваше към селото започна да се чувства странно. Все едно беше в опастност. Все едно някой го следеше, но всеки път когато поглеждаше зад себе си нямаше никой. Продължаваше да ходи и стигна до едни гъсти храсти. Провря се през трях и пред очите му се разкриха високите стени на лабиринта. А пред тях имаше силует на друго момче. Шизука внимателно се приближи, но другия младеж го усети, метна кунай към него и се обърна. Младия Кагуя се претаркули в страни и отбегна атаката. Погледна към нападателя си и видя понато лице.
    -Хей Саске по-спокойно, можеше да нараниш някого Very Happy.



    Саске
    Саске
    Напреднал
    Напреднал


    Age : 27
    Местожителство : Бургас
    Points : 96
    Брой мнения : 71
    Reputation : 22
    Присъединих се на : 29.12.2011
    Бия се защото : трябва да защитя важно нещо
    Бива ме да : спортувам
    Не ме бива да : уча
    Обичам (да) : прекараното време с любимия човек...
    Мразя (да) : предателството, самовлюбеността и използвачите
    В училище : тъпея
    Вкъщи : пак тъпея
    Аз съм : си обикновен човек, съм си..
    Нещо друго : ако има нещо, няма нищо ; ))
    Години на героя : 16
    Ранг : Чуунин
    Село : Ириумгакуре
    Пари : 800
    Оръжие : Кунай
    Шурикен
    Шурикен " Вятърна мелница"
    Макибиши
    Експлозивни бележки
    Димки
    Чакра ножове
    Райха
    Техники : Катон: Гоукакю но Джуцу
    Катон: Риюка но Джуцу
    Катон: Хоусенка но Джуцу
    Катон: Хоусенка Тсумабени
    Гоукен
    Чидори
    Райтон: Джибаши
    Райтон: Каге Буншин но Джуцу
    Райрю но Татсумаки
    Райгеки но Йорой
    Райтон: Иказучи но Киба
    Райтон: Райро
    Каге Шурикен но Джуцу
    Каге Буншин но Джуцу
    Шурикен: Каге Буншин но Джуцу
    Маген: Моеру Карада Ками но Джуцу

    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Саске Вто Сеп 25, 2012 6:29 pm

    " О, Шизука.. здравей, какво дириш насам. ?! " - Със спокоен глас чуунинът завърза разговор със стария си приятел. Започнаха разговор, а небето още беше тъмно, даже се стъмняваше още повече, в очакване всеки момент да завали отново... още един пороен дъжд ?! Принципно нямаше да е зле, но в предвид ситуацията - това щеше да усложни, щеше да направи предстоящата война по - тежка, по - трудна. Докато водеха разговора, Учихата не се сдържа и извади кутията си с цигари. Тя беше намачкана, а вътре стоеше една, сам самичка цигара, която беше леко изкривена и намачкана, още малко щеше да се скъса. Късчета тютюн се показваха от върха на цигарата, тя изглеждаше сякаш беше на предела на силите си, сякаш предсказваше какво ще се случи с младото шиноби. За момент тези мисли връхлетяха през главата на младежа, но той се отърси, та я запали... Издишайки дима рече - " Не ми отговори на въпроса - какво правиш тук ?! "
    Шизука
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал


    Местожителство : София
    Points : 60
    Брой мнения : 81
    Reputation : 12
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Години на героя : 16
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Шизука Сря Сеп 26, 2012 9:22 pm



    Животните в гората се бяха спотаили на някъде, а чувството на тревога все още тегнеше над Шизука. В небето имаше гъсти облаци които правеха атмосферата още по-напрегната. От време на време ярки светкавици прорязваха небето и за кратко осветяваха района около селото. Такова нещо Шизука до сега на бе виждал. Самехада трепереше, а това го притесняваше още повече.
    -Не ми отговори на въпроса – какво правиш тук?! – попита го Саске.
    -Ооо... Извинявай, – бях се замислил. Дошъл да се видя с кагето и да си поговорим малко – отговори младия Кагуя и се засмя.
    Не след дълго цигарата свърши, един сълен грум изтреща и бавно след него започнаха да падат малки капчици дъжд.
    -Ами ти? Ти какво правиш тук?



    Sponsored content


    Мейкю                     Empty Re: Мейкю

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Мар 19, 2024 7:48 am