Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.Ishi no kuni C69ca9261c44a1b1 Ириуми - Ishi no kuni A43c0d0f5c64e479 Соракаге Ishi no kuni Cc70dff9d8815a2f Аней Ishi no kuni 96e376e498ab6544 Мейкю Ishi no kuni 46fa771f6e59d3f5 Дамарикому Ishi no kuni 37826b634cc022f2 Муракумо Ishi no kuni 772000775aed9e79 Ранпу-сато Ishi no kuni 4627470x

Latest topics

» Мисии
Ishi no kuni EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Ishi no kuni EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Ishi no kuni EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Ishi no kuni EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Ishi no kuni EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Ishi no kuni EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Ishi no kuni EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Ishi no kuni EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Ishi no kuni EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


2 posters

    Ishi no kuni

    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ishi no kuni Empty Ishi no kuni

    Писане by Акарасу Чет Дек 29, 2011 8:35 am

    Това е страната на камъка, нейното скрито село се нарича - Meikyuugakure (селото, скрито в лабиринта)

    В тази тема пишете, когато сте някъде неопределено къде на територията на страната, например ако пътувате
    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Акарасу Пон Юли 23, 2012 12:55 pm

    - Имам чувството, че губим ясна идея за тази война –каза съветникът на Ишикагето, докато двамата пиеха чай в голямата чайна зала в главната сграда. Навън се вихреше лятна буря, горещият вятър, нахлуващ от юг, свистеше в извивките на лабиринта от улички.
    - Тогава нека ти припомня – каза младият Ишикаге. – Ще водим тази война, за да унищожим онзи човек. Това е решаваща война. Или ние ще победим или... той ще се превърне в истински бог на всички нас. Аз не вярвам в богове, а ти?
    Съветникът не каза нищо, не реагира. Дали вярваше в нещо? Самият той не знаеше със сигурност. Вярата беше нещо, което се извеждаше на преден план в трудни ситуации и се забравяше иначе. Епохите на боговете бяха отминали отдавна, когато техниките и специалните умения на шинобитата ги бяха превръщали в богове в очите на обикновените хора. Но сега уменията бяха нещо, което мнозина притежаваха и можеха да развият. Още се носеха легенди, че техниките и уменията за тях са наследство от боговете. А сега обикновенитe хора лесно можеха да бъдат заблудени, че има бог, бог на войната, някой, който може да контролира шинобитата и да ги кара да се бият помежду си...
    - Ако започнем война, не значи ли това, че той е прав? – попита съветникът.
    - Работата е там, че ако се въздържаме от война, това пак ще докаже неговата правота – каза Ишикагето. – В капан сме. Единственият начин да го опровергаем, е да го убием...
    - Но как? – прекъсна го съветникът. – Ако наистина е толкова силен...
    - Не е чак толкова силен. Само трява да стигне до него...
    Ишикагето се замисли... замисли се за всички години, в които се беше подготвял, в които беше подготвян за тази война, за тази битка. Той можеше да спре това... да спре света да навлезе в нова епоха на богове... на един бог.
    Шизука
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал


    Местожителство : София
    Points : 60
    Брой мнения : 81
    Reputation : 12
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Години на героя : 16
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Шизука Пон Авг 13, 2012 9:00 pm



    На сутринта корабът се намираше на територията на страната на камъка. Шизука отвори очи, набързо се приготви и излезе на палубата. Отиде при капитана, стисна ръката му и каза
    -Благодаря, че ме докарахте семпай Smile.
    -Пак заповядай. – отново усмихнат то уши му отговори корсарът.
    Младия Кагуя също се усмихна, слезе от кораба и тръгна към брега. Скоро беше там и след около няколко часа ходене стигна до една гора. Той знаеше, че Мейкю е заобиколено от много дървете, затова смело хвана по една горска пътечка. Младежът не бързаше кой знае колко и имаше време спокойно да разглежда гората. Докато вървеше видя едно малко изворче и си каза.
    /Абеее... няма да е зле да си почина малко и без това както съм го подкарал едва ли днес ще стигна до селото. Very Happy/
    После отиде при водата, наведе се да пийне и зад гърба си чу нечий глас.
    -Стой на място и не прави глупости!
    Шизука се засмя и каза без да се обръща.
    -Тъкмо мислех да си почина... Така, че ще мога поостана малко Smile .
    -Не се прави на интересен, а остави раницата си на земята и се отдръпни. – продължи с грубостите неизвестното лице.
    -Даа. Отново си прав, няма да е зле да пооставя за малко, защото да ти кажа... Нося я горе-долу цял ден и...
    -Ти подиграваш ли ми се бе? – заплашително попита бандитчето прекъсвайки Шизука.
    -Пфф... Добре бе, добре. Ей сега ще ти обърна малко внимание, само да пийна вода, че съм прежаднял. – отговори момчето и отпи от бистрата вода.
    Разбойника мислеше Шизука за обикновен глупак от близките села, който не разбира, че това е обир.
    -Ооо човече, тази вода е чудесна. Опитвал ли си я? Невероятна е! – каза младия Кагуя и се обърна към джепчията.
    После седна до извора сваляйки раницата си. Извади малко храна, погледна към крадеца и с усмивка го попита.
    -Гладен ли си Smile ?


    Шизука
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал


    Местожителство : София
    Points : 60
    Брой мнения : 81
    Reputation : 12
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Години на героя : 16
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Шизука Вто Авг 14, 2012 7:37 pm



    Като чу тези думи, изведнъж погледа на крадеца се промени. Нервноста и желанието му да вземе парите на Шизука, изчезнаха, като че ли за секунда. Той наистина беше гладен, но напоследък почти никой не му задаваше този въпрос и незнаеше как да реагира.
    -Хей друже, гладен ли си? – отново попита младежа.
    -Малко. – отговори човека и бавно се приближи.
    Младия Кагуя извади още храна от раницата си, протегна ръка към него, поравайки му я и каза.
    -Заповядай, надявам се да ти хареса.
    -Благодаря. – оговори му мъжът, взе яденето и седна.
    След като се нахраниха той погледна към Шизука и попита.
    -Защо?
    -Защо? – отговори му въпросително момчето.
    -Защо ми предложи от храната си. Та аз исках да те...
    -Да ме ограбиш?... Знам. – прекъсна го Шизука.
    Отговора на младежа го стаписа и започна да го гледа с учуден поглед.
    -Но тогава защо. – настойчиво продължаваше да пита мъжът.
    -Защото това не е начина. Вярно бърз и лесен начин е да препечелваш грабейки миновачите, но е глупаво и недомислено. Като те гледам не си кой знае колко силен, а и стъпваш доста шумно, така, че вероятно не си нинджа и едвали владееш някакви бойни техника. Затова по-добре зарежи тази работа и започни да се занимаваш с нещо по-добро.
    -Прав си момче. Ще се върна в селото си и ще започна честна работа, както трябваше да направя от самото начало. – каза мъжът и очите му заблестяха.
    -Направи го друже. – укуражително му каза Шизука с широка усмивка.
    -Благодаря, че ме накара да се замисли, преди да е станало късно. – също с усмивка му отвърна той и се затича към селото си.
    -Успех приятелю. – радостно каза момчето, а човекът се усмихна още по широко и продължи да тича.
    Шизука отново пиина от изворчето, метна раницата си на гърба и продължи по горската пътечка.



    Шизука
    Шизука
    Напреднал
    Напреднал


    Местожителство : София
    Points : 60
    Брой мнения : 81
    Reputation : 12
    Присъединих се на : 09.04.2012
    Години на героя : 16
    Ранг : генин
    Село : Ранпу-сато
    Пари : 222
    Оръжие : *30 Метра жица
    *10 Димки
    *3 Свитъка
    *1 Протмоне жаба
    *Самехада
    Техники : *Mizu Kawarimi
    *Mizu Bunshin no Jutsu
    *Suiro no Jutsu
    *Suiro Sameodori no Jutsu
    *Kirigakure no Jutsu
    *Teshi Sendan
    *Sawarabi no Mai
    *Karamatsu no Mai
    *Призоваване - птици

    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Шизука Сря Авг 15, 2012 12:54 pm



    Докато Шизука ходеше в гората, всичко му се струваше нормално. Птичките пееха, вятъра подухваше, но дали наистина прекрасната картина беше толкова прекрасна? Войната наближаваше, но малцина знаеха. Повечето хора нямаха представа какво предстои да се случи, но понякога го усещаха. Усещаха странното чувство на безспокойство, без видима причина. Това чувство идваше и си отиваше за миг, като светкавица в мрачна нощ.
    Младия Кагуя също усещаше това чувство, но се опитваше да не му обръща внимание. Скоро щеше да се стъмни, а селото – все още далеч. Момчето си намери подходящо място за нощуване, събра си сухи клони и запали огън. Опъна си одеало, за да не спи на студената земя, легна си и започна да гледа игривите топли пламъчета на огъня. Те всякъш танцуваха и техния танц изгони усещането за несигурност от главата му. Младежа започна бавно да се унася и неусетно заспа.
    На сутринта се събуди обзет от спокойствие, прибра набързо нещата си, закуси и отново тръгна по пътечката. След няколко часа ходене, гората започна да се сгъстява и момчето си помисли
    /Щом гората става по-гъста, вероятно съм на прав път/
    Ходи още известно време и спря да си почине. Стоя наяколко минути, хапна и продължи. А гората ставаше все по-тъмна и непроходима.


    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Акарасу Чет Авг 30, 2012 3:14 pm

    Продължава от -> [You must be registered and logged in to see this link.]


    Влачеше се, бързаше, опитваше се да се стегне, но... не беше напълно излекувана. Раната на гърдите ѝ болеше. Беше инфектирана. Акарасу не можеше да спре сега, трябваше да избяга, но... на територията на сензорни нинджи колко дълго можеше да се крие? Страната на камъка беше голяма, но всички се насочваха към едно и също място... Лабиринта. Акарасу се чудеше дали двуопашатата беше преминала или все още беснееше някъде в Мори... Нямаше следи... Акарасу изсумтя нещо и се поспря.... всъщоност от известно време беше спряла. Коленете ѝ се подгънаха и тя се свлече на земята. Нелепо, мислеше си. Тя беше много по-силна от това. Огледа се. Не буквално, а сетивно. Нямаше никой наоколо. Имаше малко време да намаже раната си с някой от мехлемите си. Все още неустоимо много ѝ се искаше да се откаже, да се върне, да се събуди някъде другаде, в ново, удобно тяло. Обаче засега любопитството ѝ да бъде толкова близо до Мейкю надделяваше. Тя се изправи. Стъпките ѝ станала по-стабилни, макар че с този контрол тя нараняваше и измъчваше това тяло още повече. Но трябваше да бърза сега. Щеше да намери място за почивка някъде по пътя... може би... Можеше да контролира всеки... жив или мъртъв... можеше да убива души... и все пак се чувстваше като затворник. Можеше да кръстосва земи, прехвърляйки съзнанието си в разпечатани предварително тела... и все пак се чувстваше ограничена от тези свои обвивки...

    Sponsored content


    Ishi no kuni Empty Re: Ishi no kuni

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Мар 19, 2024 7:02 am