Shinobi no sekai

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi world

РПГ с измислени герои. Проявете въображение, когато си създавате характери. Селата и страните също са измислени, прочетете правилата и научете повече за системата, преди да решите дали искате да станете част от нея.Създаване на страница в бинго-книгата C69ca9261c44a1b1 Ириуми - Създаване на страница в бинго-книгата A43c0d0f5c64e479 Соракаге Създаване на страница в бинго-книгата Cc70dff9d8815a2f Аней Създаване на страница в бинго-книгата 96e376e498ab6544 Мейкю Създаване на страница в бинго-книгата 46fa771f6e59d3f5 Дамарикому Създаване на страница в бинго-книгата 37826b634cc022f2 Муракумо Създаване на страница в бинго-книгата 772000775aed9e79 Ранпу-сато Създаване на страница в бинго-книгата 4627470x

Latest topics

» Мисии
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyСря Фев 26, 2014 12:52 pm by Акарасу

» Лаф4е
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyПет Окт 12, 2012 2:44 pm by Акарасу

» Лъки Узумаки
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyСря Окт 03, 2012 5:57 pm by Акарасу

» Мейкю
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyСря Сеп 26, 2012 9:22 pm by Шизука

» Mori no kuni
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyСря Сеп 12, 2012 1:13 pm by Шизука

» По пътя към Мейкю...
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyНед Сеп 02, 2012 8:50 am by Саске

» Ishi no kuni
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyЧет Авг 30, 2012 3:14 pm by Акарасу

» Работилницата
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyВто Авг 21, 2012 8:35 am by Саске

» Водни приключения
Създаване на страница в бинго-книгата EmptyЧет Авг 16, 2012 10:43 am by Шизука


    Създаване на страница в бинго-книгата

    Акарасу
    Акарасу
    Администратор
    Администратор


    Age : 241
    Местожителство : Бургас
    Points : 334
    Брой мнения : 294
    Reputation : 26
    Присъединих се на : 28.12.2011
    Comments : Ако някой се опита да те засенчи - остави го да слънчаса!
    Бия се защото : и когато се налага
    Бива ме да : затапвам хората :)
    Не ме бива да : давам лични съвети
    Обичам (да) : се мотая
    Мразя (да) : ми говорят зад гърба ;х
    В училище : драматизирам
    Вкъщи : пак драматизирам
    Аз съм : Аз
    Нещо друго : всякакви щуротии
    Години на героя : 123
    Ранг : S-rang missing-nin
    Село : Соракаге
    Пари : 300
    Оръжие : Кунай, шурикен, сенбон, отрови, ссвитъци
    Техники : - Чакра нишки
    - Контрол на съзнание
    - Прехвърляне на съзнание
    - Запечатване на съзнание
    - Чакра сензор
    - Кукловодска техника – жива кукла
    - Кукловодска техника на оръжия
    - Призоваване - на кукли и оръжив

    Създаване на страница в бинго-книгата Empty Създаване на страница в бинго-книгата

    Писане by Акарасу Чет Дек 29, 2011 12:31 pm

    Тук вписвате данните за героя си! (вашите лични данни никой не иска д ги знае ;Р)


    Отваряте си тема в точи форум и я кръщавате "Страницата на Еди Кой Си", като пояснение на заглавието пишете страната, в която искате да живеете, страната, в която е роден героят ви. После копирате модела и попълвате данните.

    ПРЕДИ ДА ТРЪГНЕТЕ ДА СИ ПРАВИТЕ ГЕРОЙ, ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С ПРАВИЛАТА И С РАЗВИТИЕТО НА ИГРАТА, СЪС СВОБОДНИТЕ МЕСТА В КЛАНОВЕТЕ И Т.Н.

    Модел:

    Име-(да звучи автентично, японско; значение на името, ако има такова на български)
    рожден ден на героя: (само ден и месец)
    години-(това е ясно)
    страна-
    село-
    клан-(ако участвате в клан)
    кекей генкай-(ако притежавате такъв)
    ранг-(заявате с какъв ранг искате да се включите в играта, за да знаем какви тестове да ви изпратим, за да потвърдите, че заслужавате този ранг; ако си издържите тестовете, админът ще попълни съответният ранг на профилите виSmile)
    класификация- (например дали сте сензорен нинджа или специалист по оръжията, медицинска нинджа и т.н.)
    отбор-(това ще попълните, ако в самата игра си направите отбор)
    Чакра тип-
    Джуцу-(не вписвайте повече от 20ина техники, смятам, че са достатъчни и толкова, ако играем с много повече, няма да е интересно, а и се съобразявайте с това на каква възраст е героят ви, тъпо е още от генин да може да използва 20 техники, няма такъв филм, не съм задал това като правило, защпото разчитам играчите сами да се усещат кога прекаляват с това да доказват колко силни са)
    оръжия-(и тук е ясно и мисля, че е ясно, че пак не бива да прекалявате с оръжията, да не стават повече от 20)


    Последно - напишете кратка история на героя си - какво му се е случило, какво е преживял., за да стане такъв, какъвто е, какви са целите и страховете му и т.н.Повтарям - история, свързан текст, а не списък с подточки
    Има три изпита - един за влизане в академията, тоест за приемане във форума, и той е да напишете кратко текстче с някакво приключение на героя ви в академията, без да използвате техники(понеже се предполага, че героите ви са малки и тепърва ще се учат, просто нещо забавно.Това е част от историята на героя ви, която така или иначе трябва да напишете.
    Преди да влезете в играта и да имате право да пишете по всички форуми, трябва да си минете изпитите, за които сте изявили желание(за генин или чуунин), ако не - ще можете да пишете само във форума Академии - тоест да тренирате, за да покажете, че можете да играете, за да ви допуснем в играта. Или - просто се постарайте на изпитите си да напишете добри истории Smile


    В бинго книгата ще има и страници на героите, които измисляме покрай нашите герои, неизбежно е да създаваме и допълнителни образи в играта, а те ще могат да бъдат взимани от нови потребители, ако някой си ги хареса. Но - пак ще трябва да си минете съответните изпити за ранг.

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 10:44 am